; ?>; ?> مرکز تحقیقات کروز شتابدهنده تخصصی - مردم سالاری آنلاين
۰
سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۴

مرکز تحقیقات کروز شتابدهنده تخصصی

شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری کروز به تازگی با امضای تفاهمنامه ای مورد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفت
مرکز تحقیقات کروز شتابدهنده تخصصی


شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری کروز به تازگی با امضای تفاهمنامه ای مورد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفت.

به گزارش مردم سالاری آنلاین،هلدینگ کروز با سابقه 40 ساله در عرصه صنعت خودرو، در اقدامی جدید با ایجاد شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری کروز حوزه فعالیت خود را گسترش داده و در زمینه فناوری های صنعت خودرو، هوش مصنوعی و دارو به تحقیق و نوآوری پرداخته است. اکنون مرکز شتابدهنده تخصصی کروز به عنوان یک شرکت دانش بنیان مطابق امضای تفاهم نامه ای با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به مدت سه سال مورد حمایت آن قرار گرفت.
گفتنی است مرکز تحقیق و نوآوری شرکت کروز در زمینه فناوری های صنعت خودرو، اکنون به بزرگترین مجموعه تحقیق و نوآوری در خاورمیانه تبدیل شده و با ایده پردازی، طراحی و تولید قطعات جدیدی که در صنعت خودرو امروزه مطرح می باشد و آینده به آن سمت می رود، پیشتاز در صنعت خودروی خاورمیانه است. بدین منظور با سرمایه گذاری سه میلیون دلاری، فضای 2400 متری مطابق با استانداردهای مراکز تحقیقاتی دنیا، با جدیدترین تجهیزات آماده سازی شده است که به زودی افتتاح می گردد.
هلدینگ کروز به این موضوع اعتقاد دارد كه همكاری بین صنعت و دانشگاه ها باید تقویت شود و در این راستا از سال گذشته با سه دانشگاه صنعتی شریف، امیرکبیر و تهران همکاری دارد و توانسته با همت جوانان نخبه و دانشگاهی، بسیاری از قطعات استراتژیک و هایتک خودرو که روزی بومی سازی آن رویایی بیش نبود، به خودکفایی برساند. هم اکنون 250 نفر از نخبگان کشور در مرکز تحقیقات کروز مستقر هستند و این شرکت با اشتغال 12500 نفر، بزرگترین قطعه ساز کشور است.
کد مطلب: 141501
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *