۰
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

۵ کشته در واژگونی خودرو سواری

واژگونی خودرو پژو ۲۰۶، زیر پل شهید بابایی در شرق تهران ۵ کشته برجا گذاشت.
۵ کشته در واژگونی خودرو سواری
واژگونی خودرو پژو ۲۰۶، زیر پل شهید بابایی در شرق تهران ۵ کشته برجا گذاشت.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ٢٣:٠٧ دیشب این حادثه در بزرگراه شهید یاسینی، زیر پل شهید بابایی به سامانه ١٢۵ اطلاع داده شد که بی درنگ ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
سید جلال ملکی افزود: یک دستگاه خودرو پژو ٢٠۶ اس دی به هنگام حرکت و بدلایل نامشخص در حاشیه جاده داخل کانال آبی که خشک بود واژگون شده بود.
وی با بیان اینکه بر اثر شدت این حادثه این خودرو سواری کاملا در هم تنیده شده بود، افزود: ۵ سرنشین در داخل خودرو محبوس بودند که آتش نشانان عملیات رهاسازی را آغاز و ۴ مرد و یک خانم را از داخل خودرو خارج کردند.
ملکی با بیان اینکه سرنشینان این خودرو جوان و در سنین ۳۰ تا ۴۰ ساله بودند، گفت: به تشخیص عوامل اورژانس مشخص شد که همه سرنشیان این خودرو بدلیل شدت جراحات وارده جان باختند.
وی درباره علت این حادثه نیز گفت: در بررسی های اولیه مشحص شد که این خودرو در مسیر بزرگراه شهید بابایی تردد می‌کرده که به دلایل نامشخصی پس از برخورد با گاردریل‌های کناری بزرگراه به پایین و حاشیه جاده یاسینی سقوط کرده بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران علت اصلی این حادثه مرگبار را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد.
به گزارش ایرنا، بزرگراه های شهیدان یاسینی و بابایی در شمال شرق تهران قرار دارد.
کد مطلب: 150212
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *