۰
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

تایید دستگیری ‌رئیس هیئت مدیره استقلال‌

سیدمهدی فلاح‌میری دادستان مرکز استان گیلان خبر دستگیری "متهم اصلی پرونده شرکت ابریشم گیلان" را تائید کرد.
تایید دستگیری ‌رئیس هیئت مدیره استقلال‌
سیدمهدی فلاح‌میری دادستان مرکز استان گیلان خبر دستگیری "متهم اصلی پرونده شرکت ابریشم گیلان" را تائید کرد.
به گزارش تسنیم از رشت، سیدمهدی فلاح میری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پیشرفت تحقیقات پرونده شرکت ابریشم گیلان در دادسرای صومعه سرا، قرار تامین صادره از سوی بازپرس پرونده با تفهیم مستندات و ادله جدید، تشدید و متهم اصلی که پیش از این به‌دلیل ابتلا به کرونا با تودیع وثیقه آزاد بود، بازداشت و روانه زندان شد.
دادستان مرکز استان گیلان با اشاره به پیشبرد تحقیقات این پرونده توسط سازمان اطلاعات سپاه، ضمن تقدیر از عملکرد ضابطین خاص گفت: وقت زیادی برای جمع‌آوری اطلاعات در این پرونده از سوی ضابطین صرف شده است که با صدور دستور قضایی برای تسریع در تکمیل تحقیقات و ارائه مستندات کامل، امیدواریم این پرونده هرچه زودتر با اتخاذ تصمیم نهایی در دادسرا، به دادگاه ارسال شود.
به گزارش تسنیم، اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال متهم اصلی پرونده شرکت ابریشم گیلان است که هفته گذشته به اتهام پولشویی و اخلال در نظام اقتصادی کیفرخواستی برای وی صادر و تحت تعقیب قضایی قرار گرفته بود.
سیدمهدی فلاح‌میری دادستان مرکز گیلان پیش از این در این زمینه گفته بود: دادستانی ضمن پیگیری راه‌اندازی مجدد شرکت ابریشم گیلان در حال بررسی اتهامات افرادی است که در سال‌های گذشته، موجب اخلال در تولید این کارخانه شدند.
به گزارش تسنیم، خلیل‌زاده چند روز پیش تفهیم اتهام شد اما به‌دلیل ابتلاء به بیماری کرونا با دریافت وثیقه آزاد شده بود.
کد مطلب: 150219
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *