۰
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

در جلسه غیرعلنی مجلس درباره مصوبه مولد سازی چه گذشت؟

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس را تشریح کرد.
در جلسه غیرعلنی مجلس درباره مصوبه مولد سازی چه گذشت؟
به گزارش مردم سالاری آنلاین، علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس اظهار داشت: صبح امروز نمایندگان مجلس با رئیس مجلس جلسه غیرعلنی داشتند که ابتدا به مسائل بودجه سال آینده پرداخت شد و نمایندگان نکات خود را نسبت به بررسی بودجه مطرح کردند.
وی افزود: همچنین دستور بعدی جلسه غیرعلنی مبحث مهم مولدسازی بود. نمایندگان در این جلسه اصل مولدسازی را خوب و مفید دانستند اما سوالاتی درباره نحوه اجرایی آن داشتند که رئیس مجلس به آن پاسخ داد.
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: فروش اموال مازاد دولت نیز در برنامه ششم توسعه و همچنین در لوایح بودجه سال های 99، 1400 و 1401 وجود داشت که دولت‌ها نیز می بایست نسبت به آن اقدام می‌کردند؛ زیرا این موضوع قانون مصوب است، اما در اجرا کردن این قانون موانعی وجود داشت که می بایست یک اقدام مهم راهبردی جهت فروش این اموال دولتی صورت می گرفت.
سلیمی تصریح کرد: یکی از سوالات مهم نمایندگان بحث چگونگی اجرا کردن این موضوع و همچنین مصونیت قضایی بود که آقای قالیباف بیان کرد مصونیت به این معنا نیست که افرادی که در این هیئت حضور دارند بتوانند تخلفاتی انجام دهند قطعاً روی این هیئت نظارت‌هایی خواهد شد.
کد مطلب: 188705
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *