۰
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۰۰

ورود ۵ سارق مسلح در حضور ساکنین یک خانه‌ در غرب تهران

سارقانی که گویا بدون تلاش خاصی اقدام به بازکردن در ورودی آپاتمانی کرده، وارد آن شده و با ورود به یکی از واحدها که از قضا ساکنانش نیز در آن حضور دارند، دست به سرقت زده و متواری می‌شوند.
ورود ۵ سارق مسلح در حضور ساکنین یک خانه‌ در غرب تهران

چند روزی است که تصاویری از ورود چند مرد با سلاح جنگی و ماسکی بر صورت به داخل خانه‌ای در فضای مجازی منتشر شده است. سارقانی که گویا بدون تلاش خاصی اقدام به بازکردن در ورودی آپاتمانی کرده، وارد آن شده و با ورود به یکی از واحدها که از قضا ساکنانش نیز در آن حضور دارند، دست به سرقت زده و متواری می‌شوند. سرقتی خشن و دلهره‌آور که بررسی‌ها نشان می‌دهد که دستکم بیش از یک بار از سوی این افراد مسلح در محدوده غرب تهران تکرار شده است.

در همین زمینه یکی از شکات این پرونده می‌گوید: «سرقت از خانه ما در حوالی ساعت هشت شب و میانه اردیبهشت ماه انجام شد. همسر و دو فرزند خردسال من در خانه بودند. سارقان پنج نفر بودند و آنطور که دوربین‌های مداربسته ضبط کرده‌اند. با یک دستگاه سواری پژو پارس سفید رنگ خود را به مقابل در خانه رسانده‌اند. ابتدا یکی از آنها وارد خانه شده و پس از آن سه سارق دیگر وارد شدند و چند دقیقه بعد نیز نفر پنجم اقدام به پارک خودرو کرده و وارد آپارتمان شد. آنها ناگهان با یک کلاشینکف، یک کلت کمری و یک کاتر وارد آپارتمان ما شدند، همسر و دخترم را تهدید کرده و طلا و جواهرات و پول نقد را از دست همسر و فرزندانم و همینطور از داخل خانه ربودند. پس از آن هم با تهدید همسر و فرزندان من را به یکی از اتاق‌ها برده و در اتاق را به رویشان قفل کردند.»

شاکی که منزلش در محدوده شمال غرب تهران واقع شده، ادامه داد:‌ «آنها که به‌نظر همگی کمتر از ۳۰ سال سن داشتند، پس از محبوس کردن اعضای خانواده من، تمام خانه را زیر و رو کرده و هر چیز قیمتی که دیده بودند را به سرقت بردند. انجام سرقت از سوی آنان از زمان ورود به خانه تا زمان خروجشان حدود ۱۵ دقیقه طول کشیده و بعد هم با همان خودروی پژو پارس از محل متواری شدند. این موضوع علاوه بر خسارت مالی سنگینی که به ما وارد کرد. آسیب روحی شدیدی به خانواده ما زده‌است. به‌طوری که فرزندان من دچار استرس شدیدی شده و نیازمند مداخله روانشناسی هستند. من و همسرم هم دچار مشکلات روحی شدیم و در واقع این سارقان خسارت مالی و روانی سنگینی به ما زدند.»

کد مطلب: 216129
برچسب ها: سارق
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *