۰
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۴۰

پشت پرده عدم بازگشت مهدی قایدی به استقلال

فرشید سمیعی درباره علل عدم بازگشت مهدی قایدی به استقلال شفاف‌سازی کرد.
پشت پرده عدم بازگشت مهدی قایدی به استقلال

به گزارش مردم سالاری آنلاین به نقل از ورزش سه ،استقلال در هفته‌های گذشته پیگیر وضعیت مهدی قایدی از شباب الاهلی بود. پس از پایان قرارداد قرضی این بازیکن با اتحاد کلباء، آبی پوشان در تلاش بودند تا یک بار دیگر این وینگر بوشهری را به تهران بیاورند ولی او سرانجام در کلباء ماندگار شد.

در این خصوص، نامه‌ای از درخواست استقلال به شباب الاهلی برای جذب قایدی در یکی از رسانه‌ها منتشر گردید و این ادعا نیز مطرح شد که باشگاه اماراتی مذاکرات برای جذب وینگر بوشهری را به مدیربرنامه‌های او ارجاع داده و مدیریت آبی‌ها نیز پس از جوابیه شباب الاهلی، با ایجنت قایدی تماسی نگرفته است.

فرشید سمیعی شب گذشته و در گفتگو با شبکه خبر، ضمن رد این ادعا، گفت: خبرهای زیادی در این خصوص منتشر می‌شود که با واقعیت تفاوت دارد. اتفاقاً برعکس آن چیزی که اعلام شده، ما در این زمینه فعال بودیم. علاوه بر آن که مذاکراتی که باشگاه با خود بازیکن و مدیر برنامه‌هایش داشت، نماینده باشگاه نیز در دبی حضور پیدا کرد و حتی شباب الاهلی پاسخ ما را شفاف و واضح و بدون واسطه داد و اعلام کرد که آن‌ها نمی‌توانند قایدی را به صورت قرضی به تیمی بدهند و تنها در صورت عقد قرارداد دائمی او را به فروش خواهند گذاشت.

او ادامه داد: آنها سپس اعلام کردند که مبلغ خاصی برای قایدی می‌خواهند. مذاکره آغاز شد و به نظر من مسائل دیگری سبب شد تا حضور قایدی منتفی شود. اتفاقاً عددی که شباب الاهلی برای صدور رضایت‌نامه قایدی درخواست کرد زیاد سنگین نبود و می‌شد با کمی رایزنی آن را پایین‌تر آورد. یک سری مسائلی بود که سبب شد امکان حضور قایدی در استقلال فراهم نباشد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که شباب الاهلی درخواست استقلال برای انتقال قرضی قایدی را رد کرده و در پاسخ به آبی‌ها اعلام کرده در ازای پرداخت 1.5 میلیون دلار، حاضر است که این بازیکن را به صورت دائم به آبی‌ها واگذار کند. سمیعی نیز در تلاش بوده تا با مذاکره و رایزنی با تیم اماراتی، رقم رضایت نامه را به کمتر از یک میلیون دلار کاهش دهد اما برخی مشکلات شخصی قایدی سبب شد تا استقلالی‌ها متوجه این موضوع شوند که این بازیکن شرایط بازگشت به ایران را ندارد در نتیجه از ادامه مذاکرات با تیم اماراتی خودداری کرده و قایدی نیز روز گذشته در کلباء ماندگار شد.

کد مطلب: 219419
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *