۰
پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۲

برگزاری تور جهانی محمدرضا شجریان / طنین مرغ سحر در فرانکفورت

فرانکفورت مقصد بعدی خسروی آواز ایران است که 19 اکتبر (27 مهر) اجرای بزرگ‌اش را روی سن می برد تا ایرانی های مقیم آلمان بتوانند پس از سالها شاهد اجرای زنده این هنرمند ایرانی باشند.
برگزاری تور جهانی محمدرضا شجریان / طنین مرغ سحر در فرانکفورت
استاد محمدرضا شجریان در یک تور جهانی به دیدار دوستدارانش در سراسر جهان می‌رود.بر اساس برنامه این تور جهانی این استاد آواز ایرانی در نخستین اجرای خود در این تور، در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۴ (۵ مهر ۱۳۹۳) در شهر «مالمو» در کشور سوئد و سالن Malmo Arena به اجرای برنامه خواهد پرداخت.این هنرمند جهانی موسیقی ایران در تاریخ ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۴ (۶ مهر ۱۳۹۳) نیر در شهر استکهلم سوئد و سالن Folks Hus konferans به اجرای برنامه خواهد پرداخت تا استارت تور جهانی خود را از قلب اروپا و کشور سوئد زده باشد.

 خسروی آواز ایران پس از این اجرا در تاریخ ۴ اکتبر (۱۲ مهر ۱۳۹۳) کنسرت بزرگی را در شهر دبی و World Trade center برگزار می کند و ۱۱ اکتبر (۱۹ مهر) در Austria Center Vienna شهر «وین» در اتریش روی صحنه می رود.شامگاه ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) ایرانی‌های شهر کلن آلمان میزبان هنرمند محبوب شان در سالن Kolner philharmonie خواهند بود. شجریان پس از اجرا در این شهر به هامبورگ خواهد رفت و ۱۸ اکتبر (۲۶ مهر)در سالن Auidimax به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

فرانکفورت مقصد بعدی خسروی آواز ایران است که ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) اجرای بزرگ‌اش را روی سن می برد تا ایرانی های مقیم آلمان بتوانند پس از سالها شاهد اجرای زنده این هنرمند ایرانی باشند. شهر ادینبورگ واقع در اسکاتلند در تاریخ ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر) دیگر شهری‌ست که خالق «مرغ سحر» در آن روی سن می رود.سالن بزرگ Usher Hallمحل برگزاری این برنامه در این شهر وعرفی شده است که پیش از این نیز شاهد حضور ستاره های بزرگی از موسیقی جهان بوده است. دو شهر بزرگ اروپا آخرین مقصد خسروی آواز ایران خواهند بود تا در حالی که پیش بینی می شود رسانه های بزرگی در این دو شهر به پوشش کنسرت «محمدرضا شجریان» اقدام نمایند.بر اساس برنامه اعلام شده، شهر پاریس و سالن Folies bergere در تاریخ ۲۳ اکتبر (۱ آبان) شاهد اجرای زنده شجریان و گروهش خواهد بود و شهر لندن آخرین شهری ست که «محمدرضا شجریان» در آن به اجرای برنامه خواهد پرداخت. ۲۶ اکتبر (۴ آبان) تاریخ برگزاری این برنامه در قلب لندن و سالن Apollo است.این کنسرت‌ها به همت موسسه «تار» و به تهیه‌کنندگی مجید عبدی در اروپا و آسیا برگزار خواهد شد.

منبع: موسیقی ما
کد مطلب: 39974
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *