۰
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۳

قطورشدن پرونده سناتور آمریکایی

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز دوشنبه گزارش داد: دومین زن، «ال فرانکن» سناتور دمکرات ایالت مینه سوتای آمریکا را به رفتار غیراخلاقی متهم کرد.
خبرگزاری آسوشیتدپرس روز دوشنبه گزارش داد: دومین زن، «ال فرانکن» سناتور دمکرات ایالت مینه سوتای آمریکا را به رفتار غیراخلاقی متهم کرد.
به گزارش ایرنا، «لیندسی منز» دومین زنی است که اعلام کرد سناتور فرانکن بدن این زن را به هنگام عکس گرفتن در جریان مراسمی در سال 2010 لمس کرده است.
در همین حال، فرانکن گفت که به یاد نمی آورد با این خانم در قاب عکس مشترکی قرار گرفته باشد. «لیان توئیدن» خبرنگار لس آنجلس نیز هفته گذشته فرانکن را به رفتار غیراخلاقی قبل از راهیابی به سنای آمریکا متهم کرد.
رسوایی های اخلاقی و سوء استفاده جنسی از سوی شخصیت های سیاسی و سینمایی آمریکا در ماه های اخیر، جنجال رسانه ای بزرگی در این کشور به راه انداخته است.
«روی مور» نامزد ورود به سنا از ایالت آلاباما چهره سیاسی دیگری است که در مظان اتهام غیراخلاقی قرار گرفته است. پس از طرح اتهام اخلاقی علیه نامزد ایالات آلاباما، گروهی از جمهوریخواهان واشنگتن خواستار کناره گیری وی شدند.
جرج بوش پدر رئیس جمهوری پیشین آمریکا نیز یک شخصیت سیاسی دیگر این کشور است که با اتهام دست درازی به جنس مخالف رو به رو است.
همچنین تعدادی از کارگردانان و بازیگران مطرح هالیوود از سوی بازیگران زن متهم به بدرفتاری و سوء استفاده جنسی با اهداف مختلف شده اند.
کد مطلب: 77313
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *