۰
دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹

رایانه خراب و کابوس چرتکه ها

همایون طیاری آشتیانی
جناب آقای حداد عادل که از ادبا و مفاخر فرهنگ و ادب پارسی و از جمنا سازان سیاست (جبهه مردمی نیروهای انقلاب) هستن جدیدا درباره یه عزیز دلی فرمودن که ایشون مثل رایانه ای می مونه که ما نرم افزارش رو نداریم و نمی دونیم چکار میخواد بکنه و جالب این که برادر حداد فرموندن که اگر زمان به گذشته برگرده بازهم به این رایانه ای که نمی دونن چه تصمیماتی می گیره رای میدن تا مملکت توسط کسی اداره بشه که هیچ کس نمی دونه چکار میخواد بکنه.
رایانه خراب و کابوس چرتکه ها
جناب آقای حداد عادل که از ادبا و مفاخر فرهنگ و ادب پارسی و از جمنا سازان سیاست (جبهه مردمی نیروهای انقلاب) هستن جدیدا درباره یه عزیز دلی فرمودن که ایشون مثل رایانه ای می مونه که ما نرم افزارش رو نداریم و نمی دونیم چکار میخواد بکنه و جالب این که برادر حداد فرمودن که اگر زمان به گذشته برگرده بازهم به این رایانه ای که نمی دونن چه تصمیماتی می گیره رای میدن تا مملکت توسط کسی اداره بشه که هیچ کس نمی دونه چکار میخواد بکنه که البته این از آینده نگری این ادیب سیاستمدار حکایت داره که علاقمندن تو کشور شور و هیجان وجود داشته باشه و مردم صبح که از خواب بیدار میشن با یه اتفاق عجیب و غریب روبرو بشن و تا شب دلهره و اشک و لبخند رو با هم تجربه کنن و کلی خوش بگذرونن و بعضی ها یه شبه به عرش برسن و خیلی های دیگه فرشی هم برای زیرشون نداشته باشن.
البته گلایه ما از جناب حداد در مورد دوباره رای دادنشون به رایانه ای که می دونن مملکت رو به ناکجا آباد میبره نیست چرا که ایشون از این انتخابها و تصمیمات و نظرات تو دوران سیاست ورزیشون زیاد داشتن و هر کسی هم حق داره به هر کسی دلش میخواد رای بده مثل همین رایانه مورد علاقه ایشون که تو انتخابات اخیر اسم کسی رو تو برگه نوشت که اصلا جزو کاندیداها نبود و کلا همه چی رو برد زیر سوال ولی توقع از آقای حداد که اتفاقا عادل هم هستن اینه که شان رایانه یا همون کامپیوتر خودمون رو حفظ کنن و از توهین به این وسیله ای که زندگی بشر رو متحول کرده بپرهیزن و از کامپیوتر یا همون رایانه فرهنگستان حلالیت بطلبن.
آخه برادر من، یه نفر کاری با این ممکلت کرده که هیچ کس حاضر نیست اونو با چرتکه هم مقایسه کنه بعد شما با افتخار میگی رایانه و تازه دوباره میخوای بهش رای بدی؟ یا شما تا حالا کامپیوتر ندیدی و یا اینکه خود شما هم مشکل نرم افزاری پیدا کردی.
خود من هم که الان تلویحا ایشون رو با چرتکه مقایسه کردم از امشب کابوس حمله چرتکه هارو می بینم که با دولول میخوان بزنن وسط پیشونیم که چرا این توهین رو بهشون کردم ولی نمی دونم شما چه جوری میتونی این شبها راحت سر مبارکتون رو روی بالین بذاری؟ به هر حال همینکه شما بعد از دسته گل های سریالی این رایانه مورد علاقه تون تو زمان ریاست جمهوری و درافشانی های اخیرشون در مورد کشور و مسئولین در ماه های اخیر و شکوفه زدن پرونده های متعدد این گل پسر تو مجلس و قوه قضائیه همین اندازه متوجه شدین که بالاخره یه اشکالی تو کار بوده خودش موفقیت بزرگیه که انشاالله تداوم داشته باشه که باعث خیر و برکت میشه ولی باور کنید که تو این چند روزه هرچی فکر کردم که چه جوری حاضرین دوباره به این رایانه خراب رای بدین مغزم هنگ کرده و سه روزه از ناراحتی و افسردگی تو خونه بستری شدم و مدام دارم گل گاوزبون و عرق کاسنی و انواع جوشونده میخورم و تمام عضلاتم طوری منقبض شده که آمپول متوکاربامول هم دیگه کارساز نیست. خواهشا تو این بخش از نظرات حکیمانه یه بار دیگه تجدید نظر کنید چون اگر یه بار دیگه تو هر زمانی قرار باشه ایشون کاندیدا بشه فقط یه رای داره اونهم رای جناب حداد عادله چون خودش هم دیگه می دونه نباید به خودش رای بده. التماس می کنم تجدید نظر بفرمایید لطفا، چون می ترسم همین یه رای باعث بشه دوباره بخواد برای ادامه گل کاری هاش امیدوار بشه.
کد مطلب: 74161
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *