۰
شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۷

استقبال مشروط فغانی از برترینهای فوتبال

داور بین‌المللی فوتبال ایران گفت: مراسم تقدیر از بهترین‌ها باعث ایجاد انگیزه می‌شود به این شرط که حق به حق‌دار برسد.
داور بین‌المللی فوتبال ایران گفت: مراسم تقدیر از بهترین‌ها باعث ایجاد انگیزه می‌شود به این شرط که حق به حق‌دار برسد.
علیرضا فغانی در حاشیه جشن برترین‌های فوتبال ایران اظهار داشت: این مراسم خوب است و باعث ایجاد انگیزه برای تمام فوتبال می‌شود اما این اتفاق به شرطی می‌افتد که حق به حق‌دار برسد.
داور بین‌المللی فوتبال ایران در واکنش به این موضوع که قرار است از هفته چهارم لیگ دیگر داوران پشت دروازه حضور نداشته‌باشند، تصریح کرد: من هم این موضوع را شنیدم، ولی باید به طور رسمی اعلام شود. این تصمیم سال قبل گرفته شده و حتما کارشناسی بوده است که در یک کارگروه تصمیم گرفته شده‌است.
وی افزود: به نظر من هر کس باید سرش در کار خودش باشد و وظایف خودش را دنبال کند. فکر نمی‌کنم حضور داوران پشت دروازه ربطی به تیم‌ها داشته باشد.
فغانی در مورد اینکه از ۲ نامزد دیگر داوران برتر اطلاعی دارد یا نه گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم. البته نمی‌دانم که خودم هم جزو داوران برتر هستم یا نه و فقط به مراسم دعوت شده‌ام.
داور بین‌المللی فوتبال کشورمان درباره قضاوت داوران در هفته نخست لیگ تصریح کرد: من در جایگاهی نیستم که در مورد عملکرد داوران صحبت کنم. تمرکزم روی کار خودم هست و با توجه به اینکه در سفر بودم، بازی‌ها را ندیده‌ام.
وی در پایان به موضوع کمک داور ویدئوی نیز اشاره‌اش داشت و گفت: در مورد VAR قبلا حرف زده‌ شده‌است. این پروسه زمان می‌خواهد تا بتوانیم کارش را انجام دهیم.
کد مطلب: 113457
برچسب ها: علیرضا فغانی
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *