۱
۰
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۱

یک روحانی رییس هیات وزنه برداری شد

حجت‌الاسلام علیرضا همیدوند با کسب آرای لازم به عنوان رییس جدید هیات وزنه‌برداری استان همدان معرفی شد.
یک روحانی رییس هیات وزنه برداری شد
حجت‌الاسلام علیرضا همیدوند با کسب آرای لازم به عنوان رییس جدید هیات وزنه‌برداری استان همدان معرفی شد.
مجمع انتخابات رییس هیات وزنه بردرای استان همدان روز پنجشنبه با حضور محسن بیرالوند دبیر فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی و محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان همدان برگزار شد.
در این مجمع حجت الاسلام همیدوند با کسب ۱۳ رای از ۱۴ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید هیات وزنه برداری استان همدان معرفی شد.
پیش از این محمد زارعی ریاست هیات وزنه برداری همدان را به مدت حدود چهار سال برعهده داشت.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان در این مجمع گفت: برای نخستین بار در فدراسیون وزنه برداری و دستگاه ورزش این استان یک روحانی سکان دار هیات ورزشی شد.
محسن جهانشیر افزود: اخذ آرای بالا در این مجمع انتخاباتی نشان داد که اعضا به توانمندی های فرد منتخب هیات اعتماد دارند و همین اصل مهم در پیشبرد اهداف مدنظر در توسعه ورزش وزنه برداری از اهمیت ویژه برخوردار است.
وی بیان کرد: وزنه برداری همدان در دوره گذشته ریاست شاهد دستاوردهای خوبی بود و انتظار داریم در دوره جدید نیز روند روبه رشد را از این ورزش مشاهده کنیم.
جهانشیر خاطرنشان کرد: وزنه برداری استان همدان از دیرباز مهد قهرمانان و پهلوانان نامدار بوده است و در دوره جدید هیات توقع داریم تا در مسیر پرورش استعدادها و قهرمان پروری تلاش شود.
هم اینک ۲۰۰ وزنه بردار در سطح استان همدان فعالیت دارند.
کد مطلب: 131352
برچسب ها: وزنه برداری
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


ali
Iran, Islamic Republic of
بنام خدا
بدن سالم(سالم تر)، در عقل سالم است،( عکس شعاری که تا بحال داده شده که می گویند عقل سالم در بدن سالم است ، ما در جهان خیلی بدن های سالم داریم ، آیا همه آنها عقلشان سالم است؟ اگر سالم بود که اینهمه دزدی و جنایت نمی شد) ! ، عقل سالم کسی دارد که با تقوا بوده و هیچ نوع حق الناسی بدهکار نباشد(مثل ائمه اطهار (ع)...... .