۰
پنجشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۸

ترامپ:بایدن باید تست اعتیاد بدهد

رییس جمهوری آمریکا رقیب دموکرات خود را به تمسخر گرفت و گفت او باید پیش از مناظره‌های انتخاباتی تست مواد مخدر بدهد.
ترامپ:بایدن باید تست اعتیاد بدهد
رییس جمهوری آمریکا رقیب دموکرات خود را به تمسخر گرفت و گفت او باید پیش از مناظره‌های انتخاباتی تست مواد مخدر بدهد.
تارنمای خبری هیل گزارش داد، «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا بامداد پنجشنبه در گفت‌وگویی اختصاصی با روزنامه واشنگتن اگزماینر گفته است که «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری در مناظرات درون‌حزبی بسیار بد عمل کرده، اما ناگهان در آخرین مناظره خیلی خوب ظاهر شده است.
ترامپ تاکید کرد که بایدن رقیب دموکرات او در مناظره‌های درون حزبی با دیگر نامزدهای حزب دموکرات "بسیار بد و غیرمنسجم" مباحثه کرد، اما در آخرین مناظره خود که با «برنی سندرز» سناتور ایالت ورمونت داشت، خیلی خوب و منسجم مناظره کرده است.
رییس جمهوری آمریکا افزود که به علت پیشرفت ناگهانی در توانمندی مناظره بایدن، می‌خواهد درخواست کند که پیش از شروع مناظرات میان او و بایدن، تست مواد مخدر از او گرفته شود؛ اما نگفت که چنین درخواستی از کدام نهاد باید انجام شود.
اولین مناظره میان ترامپ و بایدن برای ماه آینده میلادی برنامه‌ریزی شده و در دانشگاه «کِیس وسترن رزرو» کلیولند انجام می‌شود. این مناظره پیشتر قرار بود در دانشگاه نوتردام برگزار شود، اما این دانشگاه از میزبانی انصراف داد.
ترامپ بارها بایدن را به سخره گرفته و او را به دلیل اشتباهات لفظی و عدم انسجام در سخنانش مورد انتقاد قرار داده است.
هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه نامزدهای نهایی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری رسما انتخاب و مراسم رسمی برای آن برگزار کرده‌اند.
انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا در ۱۳ آبان برگزار می‌شود و امسال به دلیل شیوع کرونا انتظار می‌رود بیش از نیمی از رای‌دهندگان رای خود را به صورت پستی ارسال کنند که باعث کندی شمارش آرا و تاخیر در اعلام نتایج نهایی می‌شود.
ترامپ بارها از احتمال تقلب گسترده در رای‌گیری پستی گفته و حتی یک بار خواستار تعویق انتخابات به دلیل شیوع کرونا شد که با واکنش منفی گسترده حتی از سوی هم‌حزبی‌هایش مواجه شد.
کد مطلب: 135351
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *