۰
يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۹

کارت زرد هاشمی به شهردار تهران

هاشمی گفت: مشکل اصلی برای ساخت واگن مترو و اتوبوس در داخل ایران، نبود هماهنگی بین دستگاه‌ها اسـت.
کارت زرد هاشمی به شهردار تهران
هاشمی گفت: مشکل اصلی برای ساخت واگن مترو و اتوبوس در داخل ایران، نبود هماهنگی بین دستگاه‌ها اسـت.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر گفت: روز گذشته به اتفاق نمایندگانی از شورای شهر برخی از کلانشهر‌ها و بــا همراهی آقای سالاری، جلسه‌ای بــا شورای نگهبان، در رابطه بــا اشکال شورا بر مصوبه مجلس و نگاه ترغیب گرایانه‌ای که نسبت به شورا‌های اسلامی دیده می‌شود داشتیم.
وی با اشاره به اینکه در این جلسه موضوع کاهش اختیارات شورای شهر هم عنوان شد ادامه داد: خوشبختانه مذاکرات کارشناسی صورت گرفت و مقرر شد که کارگروهی حقوقی بین شورا‌ها و مرکز پژوهش‌های شورای نگهبان جهت بررسی دقیق این مسائل تشکیل شود.
رییس شورای شهر تهران بیان کرد: لازم اســـت از شورای شهر تهران هم کارشناسانی در این کارگاه حضور داشته باشند که انشااله در جلسه هیات رئیسه به این موضوع میپردازیم.
هاشمی گفت: امروز سالروز خطبه نماز جمعه آیت الله هاشمی رفسنجانی در مورد مترو هم اســـت همچنین او در اوج جنگ تصمیم گرفت مترو را فعال کند.
وی بیان کرد: امروز پس از خروج ترامپ از کاخ سفید و شکست سناریوی فشار حداکثری بر ایران، ما در مسیر پیروزی و لغو تحریم‌ها هستیم، نباید سازندگی و کار را متوقف و موکول به پایان تحریم‌ها کرد.
وی گفت: متاسفانه اخرین مصوبه ستادملی کرونا در مورد اتوبوس در شهرداری تهران پیگیری درستی نشده و این مصوبه بــاز هم به نتیجه نرسید. من در قالب یک تذکر به آقای حناچی اعلام میکنم که حرکتی برای این مصوبه دیده نشده، ما برای ساخت واگن مترو و اتوبوس در ایران هیچ مشکل داخلی نداریم بلکه مشکل اصلی ما نبود هماهنگی بین دستگاه‌ها اســـت و باید ببینیم دقیقا کجا لجاجت وجو دارد.
کد مطلب: 143728
برچسب ها: محسن هاشمی
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *