۰
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

هرمزگان مجوز ورود واکسن کرونا گرفت

استاندار هرمزگان از دریافت مجوز یکی از مجموعه های تولیدی هرمزگان جهت واردات واکسن کرونا خبرداد.
هرمزگان مجوز ورود واکسن کرونا گرفت
استاندار هرمزگان از دریافت مجوز یکی از مجموعه های تولیدی هرمزگان جهت واردات واکسن کرونا خبرداد.
فریدون همتی صبح امروز(۱۶ اردیبهشت ماه) در حاشیه در آیین افتتاح فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونا در بندرعباس، در جمع خبرنگاران، افزود: امروز شاهد آغاز مرحله سوم کارآزمایی واکسن ایران-کوبا در بندرعباس هستیم.
وی با بیان اینکه اطمینان دارم با اعتماد مردم به این واکسن که تولید متخصصان داخلی مان است، به سمت بهبود شرایط کشور پیش می رویم، اضافه کرد: امروز کشورمان پا به پای کشورهای پیشرفته در تولید واکسن کرونا پیشقدم و پیشرو است.
استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه برای استفاده گسترده از واکسن کرونا بیشتر امید خود را به واکسن داخلی بسته ایم، خاطرنشان کرد: امیدواریم نتایج این مرجله هم مفید و مناسب باشد تا شاهد تولید انبوه آن باشیم.
استاندار هرمزگان با بیان اینکه به موازات دریافت سهمیه واکسن کرونا وارداتی یا تولیدی داخل، از چند وقت قبل یکی از مجموعه های داخل استان با پیگیری گسترده مان فعال شد، عنوان کرد: این مجموعه مجوز واردات دریافت کرده و امیدوارم موفق شویم اولین محموله وارداتی را به استان هرمزگان بیاوریم و بخش وسیعی از جمعیت استان را واکسینه کنیم.
وی ادامه داد: با تکیه بر بنگاه های تولیدی و صنایع استان هرمزگان این مسیر را طی خواهیم کرد و امیدوارم نتایج خوبی کسب کنیم که این مجموعه جز سه یا چهار مجموعه دارای مجوز واردات واکسن هستیم.
کد مطلب: 149502
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *