۰
پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

آخرین وضعیت راهها سیزدهم مردادماه

محرابی نیا گفت: ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین حدفاصل شهرک جهان نما تا گلدشت و شهرک صنعتی کاسپین را شاهد هستیم.
آخرین وضعیت راهها سیزدهم مردادماه
به گزارش مردم سالاری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران،ایمان محرابی نیا گفت: هم اکنون  ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده مشاء و حدفاصل لاسم تا بایجان و محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده سرودار و حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده سیاه بیشه را شاهد هستیم. 
به گفته مسئول سالن عملیات مرکزمدیریت راه های  کشور ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده گیلاوند را دوربین های نظارتی نشان می دهد اما  تردد روان در آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) وجود دارد.
در  سایر محورها  هم شاهد  ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین حدفاصل شهرک جهان نما تا گلدشت و شهرک صنعتی کاسپین، آزادراه تهران - قم حدفاصل اتوبان غدیر تا حسن آباد و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران - ساوه حدفاصل احمدآباد مستوفی تا دهشاد هستیم.
با توجه به تعطیلات عاشورا و تاسوعا  و همچنین  صدور هشدار نارنجی برای ورود سامانه بارشی جدید مسافران حتما پیش از عزیمت با سامانه ۱۴۱ تماس داشته باشند. 
کد مطلب: 170683
برچسب ها: وضعیت جاده
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *