۰
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

بازداشت عاملان نزاع خیابانی در بهارستان

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری شش تن از عاملان ایجاد درگیری و رعب و وحشت در محله بهارستان خبرداد.
بازداشت عاملان نزاع خیابانی در بهارستان
به گزارش مردم سالاری آنلاین،سرهنگ امیرهوشنگ امیری دراین‌باره گفت: در پی اعلام یک فقره عربده کشی و  ایجاد رعب و وحشت توسط تعدادی از اراذل و اوباش در محله بهارستان سریعا تیمی از ماموران کلانتری بهارستان به آدرس اعلامی اعزام شدند.
وی با بیان اینکه ماموران سریعا در محل حاضر شدند، گفت:‌ ماموران پس از حضور در محل تعدادی از این افراد را در حالی که سلاح سرد و قمه در دست داشته و در حال عربده کشی بودند، مشاهده کردند. ماموران نیز شش تن از این افراد را در یک عملیات ضربتی و منسجم پلیسی دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.  
بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت، امیری با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، گفت: این افراد که بین ۳۰ تا ۳۸ سال سن داشتند، در جریان بازجویی‌هایی انجام شده به بزه انتسابی و  ایجاد رعب و و حشت و عربده کشی در محله بهارستان اعتراف کردند.
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت با تاکید بر اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم و امنیت به جد برخورد خواهد شد، گفت: برای متهمان دستگیر شده پرونده‌ای تشکیل شد و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
منبع:ایسنا
کد مطلب: 176290
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *