۰
جمعه ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۰

پرداخت حقوق آبان و مزایای رتبه‌بندی معلمان در ابهام بزرگ

زمزمه رایزنی وزیر آموزش و پرورش با سازمان برنامه و بودجه در حالی به گوش می‌رسد که گویی قرار است پرداخت حقوق آبان و مزایای رتبه‌بندی معلمان در این ماه اجرایی شود.
پرداخت حقوق آبان و مزایای رتبه‌بندی معلمان در ابهام بزرگ
به گزارش مردم سالاری آنلاین، شنیده‌ها حاکیست وزیر آموزش و پرورش و معاونینش چند روزی است که از طریق سازمان برنامه و بودجه پیگیر پرداخت حقوق آبان و مزایای رتبه‌بندی معلمان هستند.
سیدمسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه ۴ آبان امسال اعلام کرد: تاکنون احکام معلمان توسط آموزش و پرورش صادر نشده که به‌محض صدور احکام افزایش حقوق لحاظ خواهد شد و حتی منابع مورد نیاز در خزانه برای اجرای این کار در نظر گرفته شده است.
میرکاظمی با بیان اینکه اعتبار موردنیاز جهت رتبه‌بندی معلمان در نظر گرفته شده که پس از صدور احکام معلمان در سقف بودجه پرداخت خواهد شد، تصریح کرد: امیدواریم اجرای این طرح علاوه بر کمک به بهبود معیشت معلمان عزیز به بهبود سطح کیفیت آموزش در مدارس نیز منجر شود.
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است که احکام رتبه‌بندی با عنوان رتبه آموزشیار معلم و احکام ترمیم حقوق را صادر کرده است؛ اکنون باید دید آیا سازمان برنامه و بودجه به وعده‌اش عمل می‌کند و امروز اعتبار مورد نیاز حقوق آبان و مزایای رتبه‌بندی را تخصیص می‌دهد؟
کد مطلب: 181560
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *