۰
يکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

دانشجویان در تفلیس مشکلات را اطلاع دهند

سفارت جمهوری اسلامی ایران در گرجستان در اطلاعیه ای با اشاره به پی گیری این سفارت نسبت به حل مشکلات دانشجویان ایرانی توسط این سفارت اعلام کرد: حل مشکلات اقامتی و تسهیل تردد همه هموطنان در دستور کار جدی سفارت قرار دارد.
دانشجویان در تفلیس مشکلات را اطلاع دهند
به گزارش مردم سالاری آنلاین، سفارت کشورمان در گرجستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: دانشگاه های گرجستانی در پی رایزنی ماه گذشته محمود ادیب، سفیر کشورمان با میخیائیل چخنکلی، وزیر آموزش و علوم گرجستان در خصوص مشکلات اقامتی برخی دانشجویان ایرانی، اقدام به تجمیع و گزارش مشکلات دانشجویان ایرانی به وزارت آموزش و علوم نموده و این وزارتخانه نیز در حال پیگیری حل مشکلات از طریق نهادهای ذیربط گرجستانی است.
سفارت جمهوری اسلامی ایران ضمن سپاسگزاری از حُسن نظر وزیر محترم علوم و آموزش گرجستان، همچنان ایجاد ساز و کارهایی برای حل دائمی مشکلات اقامتی دانشجویان را در دست پیگیری دارد.
در عین حال، دانشجویان عزیز می‌توانند همچنان مشکلات خود را از طریق مراجعه حضوری، تلفنی و یا ارسال ایمیل به اطلاع سفارت برسانند.
حل مشکلات اقامتی و تسهیل تردد کلیه هموطنان در دستور کار جدی سفارت قرار دارد. اقدام بر اساس توافقنامه‌های موجود میان دو کشور و اصلاح قوانین و مقررات برای به حداقل رساندن و سپس رفع کامل مشکلات هموطنان از مواردی است که در ملاقات های سفیر با وزرای دولت گرجستان و مدیران ذیربط وزارتخانه ها و سازمان های مسوول این امر مجدانه در دست پیگیری است.
کد مطلب: 182531
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *