۰
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۵

تحویل این خودرو استارت خورد

خودروسازی سایپا دومین محصول وارداتی خود را به متقاضیان تحویل داد.
تحویل این خودرو استارت خورد

به گرارش مردم سالاری آنلاین، چانگان CS 55 پلاس بالاخره به متقاضیان تحویل داده شد.

خودروسازی سایپا دومین محصول وارداتی خود را که از مسیر سامانه یکپارچه فروش خودرو عرضه کرده بودبه متقاضیان تحویل داد.

نارنجی های جاده مخصوص اولین خودروسازی بودند که عرضه محصولات وارداتی را در سامانه فروش خودرو استارت زدند. چانگان CS 35 پلاس عنوان نخستین خودروی وارداتی که بعد از بیش از پنج سال از ممنوعیت واردات خودرو توانست در اختیار متقاضیان قرار گیرد از آن خود کرد.

خودروسازی سایپا پیش از بازگشت تحریم ها مدل قدیمی این خودرو را به صودت مونتاژی در سبد محصولات خود داشت.

مدیران سایپا تصمیم گرفتند علاوه بر چانگان CS 35 پلاس، برادر بزرگتر این خودروی چینی یعنی چانگان CS 55 پلاس را نیز به بازار خودرو عرضه کنند.

حال خبر می رسد اولین سری از چانگان CS 55 پلاس از سوی خودروساز ساکن کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص برای خریداران این خودرو فاکتور شده است. پیش‌بینی می شود به زودی شاهد حضور این خودروی چینی در بازار خودرو باشیم.

چانگان CS 35 در دوره ای که در خطوط تولید سایپا مونتاژ می شد توانسته بود تا نظر طرفداران خودروهای کراس اوور را به خود جلب کند. به نظر می رسد این اتفاق علاوه بر چانگان CS 35 پلاس برای برادر بزرگتر این خودرو یعنی  چانگان CS 55پلای هم تکرار شود.

البته اخباری نیز از عرضه محصولات دیگری از برند چانگان یعنی چانگان Uni T نیز توسط نارنجی های جاده مخصوص به گوش رسید اما هنوز این مدل از سبد محصولاتی این خودروساز چینی در ویترین سامانه یکپارچه فروش خودرو قرار نگرفته است.

خودروسازی سایپا به دنبال گسترس روابط خودبا شریک چینی خود یعنی چانگان است و عرضه دو محصول جدید از این خودروساز چینی توسط سایپا و انتشار اخباری درباره عرضه چانگان UniT نیز در این راستا است.

البته به نظر می رسد مدیران سایپا قصد دارند بعد از واردات بار دیگر سه محصول برند چانگان را به صورت مونتاژی به سبد محصولاتی خود اضافه کنند.

بعد از بازگشت تحریم ها محصولات مونتاژی جایی در سبد محصولاتی نارنجی های جاده مخصوص نداشتند و این خودروساز تنها روی تولید محصولات داخلی خود تمرکز کرده بود.

اما بر خلاف سایپا،رقیب این خودروساز بعنی ایران خودرو توانست نه تنها هایما را درسبد محصولاتی خود حفظ کند بلکه دو عضو جدید از خانواده هایما را نیز بعد از بازگشت تحریم ها  به سبد محصولاتی خود اضافه کند.

بنابراین سایپایی ها برای ابنکه از رقیب خود عقب نمانند قصد دارند دست بکار شده تا مقدمات حضور دوباره شریک چینی خود را در بازار خودروی کشور مهیا کرده و محصولات برند چانگان را در خطوط تولید خود مونتاژ کنند.

کد مطلب: 211488
برچسب ها: خودرو
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *