۰
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۱

حزب اعتماد ملی چند کاندیدا برای انتخابات مجلس دارد؟

سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: تاکنون جلسات مشترکی برای هم‌اندیشی درباره گزینه‌هایی که از سوی احزاب هم‌سو معرفی می‌شوند، برگزار شده است اما هنوز به تصمیمی برای ارائه لیست ائتلافی دست پیدا نکرده‌ایم.
حزب اعتماد ملی چند کاندیدا برای انتخابات مجلس دارد؟
به گزارش مردم سالاری آنلاین،محمدصادق جوادی، حصار سخنگوی حزب اعتماد ملی، با اشاره به برخی گمانه‌زنی‌ها در ارتباط با لیست ائتلافی اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس در تهران گفت: ما جز یک نفر از اعضای حزب اعتماد ملی که در یکی از شهرستان‌ها کاندیدا شده، کاندیدای دیگری که عضو اعتماد ملی باشد، نداریم.

بنابر گزارش تسنیم، وی افزود: علاوه بر این هنوز به یک جمع‌بندی که در قالب ائتلاف ۴ حزب اعتماد ملی، کارگزاران، اعتدال و توسعه و ندای ایرانیان یک لیست مشترک برای انتخابات ارائه کنیم، نرسیدیم.

سخنگوی حزب اعتماد ملی خاطرنشان کرد: به غیر از آقای رئوف قادری که از شهرستان بانه در انتخابات کاندیدا شده، آقای دوستی از مصادیق افرادی است که اگر توافقی برای ارائه لیست ائتلافی در تهران داشته باشیم، از گزینه‌های مورد حمایت ما خواهد بود.

جوادی حصار گفت: تاکنون جلسات مشترکی برای هم‌اندیشی درباره گزینه‌هایی که از سوی احزاب هم‌سو معرفی می‌شوند، برگزار شده است اما هنوز به تصمیمی برای ارائه لیست ائتلافی دست پیدا نکرده‌ایم.

کد مطلب: 211518
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *