۰
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳
 مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش ؛

آرامش بر بازار کالاهای اساسی حاکم شد

مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با بیان اینکه آرامش بر بازار کالاهای اساسی حاکم شده و ورودی به انبارها افزایش یافته، گفت: روند کاهشی نرخ برخی محصولات کشاورزی به دلیل افزایش برداشت آغاز شده است.
آرامش بر بازار کالاهای اساسی حاکم شد
مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با بیان اینکه آرامش بر بازار کالاهای اساسی حاکم شده و ورودی به انبارها افزایش یافته، گفت: روند کاهشی نرخ برخی محصولات کشاورزی به دلیل افزایش برداشت آغاز شده است.
امیرخسرو فخریان با بیان اینکه فروشگاه افق کوروش ۱۵۵۵ شعبه دارد، گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۰۰ فروشگاه افتتاح شده است که بخش زیادی از آنها در حوزه فرانچایز بوده است. این در شرایطی است که سال ۹۶ این مجموعه جزء ۴۰ شرکت برتر ایران قرار داشته است.مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش افزود: در بخش نرم افزار و سخت افزار کار خود را توسعه خواهیم داد و امیدواریم بتوانیم روند توسعه ای خود را سرعت دهیم. ضمن اینکه در بخش فناوری اطلاعات نیز اقدامات ویژه ای انجام شده و در این حوزه سرمایه گذاری صورت گرفته است اما بخش عمده ای از توسعه ما از طریق فرانچایز خواهد بود.وی تصریح کرد: به برخی از صاحبان کسب و کار کمک خواهیم کرد تا اگر فروشگاهی در اختیار دارند با وام های پرداختی بتوانند کار خود را تحت برند ما توسعه دهند. همانطور که هم اکنون افق کوروش دارای ۵۰۰ فروشگاه فرانچایز است.فخریان با بیان اینکه توسعه سبد کالاها در دستور کار قرار گرفته است، گفت: سال گذشته دغدغه تامین کالا از طریق تولیدکنندگان را داشتیم که ممکن بود نتوانند کالاهای خریداری شده را به موقع به ما تحویل دهند اما این معضل امسال برطرف شده و در هیچ کالایی کسری وجود ندارد.
وی در ادامه گفت برخی کالاها به خصوص در حوزه محصولات کشاورزی با کاهش قیمت مواجه شده است که از جمله آن رب گوجه فرنگی است که نرخ آن تا ۲۳ هزار تومان هم بالا رفته بود اما اکنون در سطح فروشگاه ها با نرخ ۱۳ هزار تومان فروخته می شود.فخریان با بیان اینکه در کالاهای سوپرمارکتی هیچگونه کسری در فروشگاه ها نداشته و تولیدکنندگان به صورت کامل مشغول به تامین نیاز بازار هستند، خاطرنشان کرد: آرامش هم اکنون در تامین کالاها و سطح عرضه مشاهده می شود و در سال جدید نیز تلاش داریم هر دو ماه یک کمپین ویژه را برای مردم داشته باشیم تا مردم کالاهای اساسی و مورد نیاز خود را با تخفیف مناسبی خریداری نمایند.مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اظهارداشت: ورودی کالاها به انبارهای ما افزایش یافته و تمام کالاها را به لحاظ کمی و کیفی کنترل می کنیم. ضمن اینکه بازرسان ما از کارخانه ها بازدید کرده و ورود کالاها در لحظه واردشدن به انبار نیز کنترل می شوند تا خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم.وی در خصوص ارزش سهام این برند نیز گفت: روزی که سهم خود را در بورس عرضه اولیه کردیم، قیمت آن ۱۶۹۵ تومان در هر سهم بود که امروز به ۵۸۷۰ تومان رسیده است. ضمن اینکه نه تنها نقدینگی از بورس خارج نکردیم، به سهامداران نیز سود مناسبی ارائه داده ایم پس نگاه بازار سهام هم به افق کوروش خوب بوده و ما می توانیم امسال شرایط بهتری را تجربه کنیم. فخریان با بیان اینکه برنامه افزایش سرمایه خود را ظرف چند ماه آینده عملیاتی خواهیم کرد گفت: این افزایش سرمایه از محل آورده نقدی است.
 


 
کد مطلب: 112939
برچسب ها: افق کوروش
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *