۰
پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۲

بیانیه انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه

حزب اعتدال و توسعه در آستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیانیه صادر کرد.
حزب اعتدال و توسعه در آستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیانیه صادر کرد.
حزب اعتدال و توسعه در آستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ضمن دعوت از تمامی احاد ملت شریف و بزرگوار ایران برای حضوری پرشور و آگاهانه در انتخابات دوم اسفندماه، مواضع خود را به شرح زیر اعلام می‌کند:

باسمه‌تعالی

انتخابات یکی از ابزارهای تحقق عینی آرمان نهضت ملت مسلمان ایران، متجلی در شعارِ اصیل «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» بوده و به تأسی از منویات مقام معظم رهبری بر ضرورت تعهد عملی تمامی ارکان و وفاداران به نظام مقدس جمهوری اسلامی در پاسداری از این میراثِ پربرکت امام راحل، تاکید می‌شود.
حزب اعتدال و توسعه به عنوان یکی از جریان‌های اصیل، معتقد و وفادار به نظام جمهوری اسلامی، طی بیش از دو دهه فعالیت در عرصه سیاسی ایران، در همه فراز و فرودها و به رغم محدودیت‌ها در برخی مقاطع تاریخی، همواره بر ضرورت حضور آگاهانه و مشارکت حداکثری احاد مردم در انتخابات تاکید داشته و با اعتقاد به این مهم که حضور نامزدهایی از همه سلایق، حق مسلم رای‌دهندگان و جناح‌های سیاسی و از پیش‌نیازهای برگزاری انتخاباتی پرشور است، از هیچ کوششی برای رقابتی‌تر شدن انتخابات دریغ نکرده است.
ا عنایت به شرایط داخلی کشور، تهدیدات فزاینده خارجی و لزوم وحدت و انسجام ملی، تداوم و تعمیق آرایش سیاسی احزاب و جریان‌های همسو در انتخابات آتی ضروری به نظر می‌رسد. لذا از کلیه این گروه‌ها دعوت می‌شود تا در فرصت کوتاه باقی‌مانده، برای تقویت تعاملات فی‌مابین و حمایت از نامزدهای مورد توافق تلاش کنند. بر همین اساس نیز از تشکیلات حزب در همه استان‌ها خواسته شده است همراهی با جریان‌ها و احزاب همسو را بنا بر اقتضائات محلی در هر حوزه انتخابیه با جدیت در دستور کار قرار دهند.
حزب اعتدال و توسعه ضمن یادآوری تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور محترم مبنی بر برکات برگزاری انتخاباتی پرشور بویژه در کمک به مدیریت بهینه شرایط ویژه کشور و کم‌اثر کردن حداکثری دسیسه‌های شوم دشمنان خارجی، از ملت شریف و بزرگوار ایران با هر سلیقه و دیدگاه سیاسی می‌خواهد به رغم ناخرسندی‌ از برخی کاستی‌ها، با مشارکتی حداکثری در انتخابات دوم اسفندماه، بار دیگر عزم خود را بر تحکیم جمهوریت نظام به نمایش بگذارند.

23 بهمن ۱۳۹۸
حزب اعتدال و توسعه

 
کد مطلب: 123717
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *