۰
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۵

راه اندازی خط دریایی میان عمان و بندرعباس

شرکت بنادر عمان «مرافی» روز سه‌شنبه از راه‌اندازی خط حمل‌ ونقل دریایی میان بندر سلطان قابوس و بندرعباس خبر داد.
شرکت بنادر عمان «مرافی» روز سه‌شنبه از راه‌اندازی خط حمل‌ ونقل دریایی میان بندر سلطان قابوس و بندرعباس خبر داد.
به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه الوطن عمان، شرکت بنادر مرافی اعلام کرد: برای پاسخ به بازار داخلی عمان، از تاریخ ۳۰ مارس برابر با ۱۱ فروردین اقدام به راه‌اندازی خط دریایی مستقیم به منظور حمل و نقل میوه و تره بار، مواد غذایی و دیگر کالاها کرده است.  
در همین پیوند «احمد بن محمد العبری» رییس اجرایی شرکت «مرافی» گفت: حمل و نقل در این خط دریایی در مرحله نخست، ۲ بار در هفته‌ انجام می‌شود.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد که بزودی خط حمل و نقل جدیدی با بندر جاسک واقع در استان هرمزگان راه‌اندازی شود.
رییس اجرایی شرکت بنادر عمان پیش بینی کرد که فعالیت خط حمل و نقل دریایی میان بندر سلطان قابوس و بندرعباس بزودی افزایش یابد و در آینده نزدیک سایر بنادر سلطنت عمان که تحت نظارت شرکت بنادر مرافی است به این خط دریایی متصل شوند؛ زیرا که بازارهای ایران به ویژه میوه و تره بار از بازارهای مهم عمان محسوب می‌شود که به ثبات قیمت‌ها در عمان کمک می‌کند.
العبری همچنین ادامه داد: همه تجار می‌توانند از خط حمل و نقل دریایی بندرعباس استفاده کنند و شرکت بنادر مرافی بر تأمین اقلام مورد نیاز مردم عمان به ویژه در آستانه ماه مبارک رمضان تأکید دارد.
وی افزود: شرکت بنادر مرافی قصد دارد خطوط حمل و نقل دریایی جدیدی در منطقه شامل کشورهای هند، پاکستان، ایران و کشورهای شاخ آفریقا راه‌اندازی کند.
کد مطلب: 126524
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *