۰
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۱

هماهنگی پلیس با ستاد کرونا برای محرم

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به رویکرد پلیس در ایام محرم،گفت: نیروی انتظامی در ماه محرم با دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا هماهنگ بوده و تمامی برنامه ها را در راستای آرامش و امنیت کشور اجرا خواهد کرد.
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به رویکرد پلیس در ایام محرم،گفت: نیروی انتظامی در ماه محرم با دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا هماهنگ بوده و تمامی برنامه ها را در راستای آرامش و امنیت کشور اجرا خواهد کرد.
به گزارش ایسنا، سردار قاسم رضایی در جمع خبرنگاران استان زنجان در خصوص اقدامات نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق و ساماندهی مرزها گفت: پلیس به حکم وظیفه ای که دارد در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر جهش تولید ، راه اندازی قرارگاه مقابله با قاچاق  را در دستور کار خود قرار داده است.
وی با اشاره به حضور پررنگ پلیس در مرزها و استقرار در گمرکات، گفت: در این راستا پلیس اقتصادی و پلیس گمرک تشکیل و توفیقات خوبی در زمینه کشف قاچاق و پیشگیری از قاچاق کالاهای مورد نیاز و اساسی در کشور به دست آورده است.
سردار رضایی با تأکید بر تأمین کالاهای مورد نیاز مردم در پیشگیری از ویروس کرونا تأکید کرد: کالاهایی که در بهداشت و سلامتی مردم نقش دارند جزء کشفیات پلیس بوده است.
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به رویکرد پلیس در ایام محرم ، گفت: نیروی انتظامی در ماه محرم با دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا هماهنگ بوده و تمامی برنامه ها را در راستای آرامش و امنیت کشور اجرا خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی از هیئت های مذهبی که ساز و کارهای بهداشتی را رعایت می کنند استقبال می کند، گفت: محتکران اقلام بهداشتی ومواد ضدعفونی کننده بدانند با برخورد قاطع پلیس روبه رو می شوند و نیروی انتظامی بخشی از توان خود را برای مقابله با احتکار اقلام بهداشتی مانند ماسک و مواد ضدعفونی به کارگرفته است.
سردار رضایی در خصوص فعالیت کولبران نیز اظهار کرد: کولبر تعریف شده و فعالیت های آنها در چارچوب قانون و مورد حمایت نیروی انتظامی است؛ اما کسانی که نصف شب از ارتفاعات انواع قاچاق موارد ممنوعه مثل سلاح ، مهمات و مشروبات الکلی و کالاهای ضد فرهنگی حمل می کنند، نیروی انتظامی کولبر نمی داند و مطالبه مردم است که مانع فعالیت آنها شود.
این مقام عالی انتظامی افزود: این افراد در پوشش کولبر مخل امنیت و آسایش مردم هستند و مردم نمی پذیرند فعالیت آن ها مخل امنیت باشد و فعالیت آن ها جزء خط قرمزهای نیروی انتظامی است.
 سردار رضایی با اشاره به اینکه فعالیت اراذل و اوباش جزء خطوط قرمز پلیس است گفت: در جلسه کمیسیون عملیات تأکید شد با اراذل و اوباش که مخل آسایش مردم هستند به شدت برخورد شده و از شهروندان نیز تقاضا داریم شرارت این افراد را معرفی کنند تا برخورد لازم صورت گیرد.
بر اساس گزارش سایت پلیس، جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه مردم استان زنجان مردمی متعصب ، دین مدار و متعهد به آرمان های انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: امروز نیروی انتظامی در استان زنجان محبوب مردم است و مسئولان از اقدامات پلیس تقدیر و تشکر می کنند.
کد مطلب: 134370
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *