۰
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۹

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

یک عضو هیات رییسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
یک عضو هیات رییسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
به گزارش ایسنا، متن تذکرات کتبی که در جلسه علنی  امروز مجلس توسط علی کریمی فیروزجایی قرائت شد، به شرح زیر است:
حسین میرزایی نماینده اصفهان به همراه ۱۷ نفر از نمایندگان به وزیر نفت: لزوم تسریع در پرداخت خسارت وارده به جایگاه داران سوخت.
الهام آزاد نماینده نایین به وزیر راه: رسیدگی به نبود حتی یک متر جاده دوبانده بین شهری در خور و بیابانک و لزوم رسیدگی به وضعیت نابسامان جاده های شهرستان های خور و بیابانک و عدم اقدام عملیاتی و مشهود جهت رفع این مشکل بزرگ.
سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه به وزیر اقتصاد: بازنگری در اخذ مالیات از تراکنش های قبل از سال ۹۳ از تولیدکنندگان و اصناف کشور به خصوص از مردم ارومیه. به وزیر کشاورزی: لزوم تامین بذر گندم و جو برای کشت در استان آذربایجان غربی
محمد کعب عمیر نماینده شوش به وزیر اقتصاد: دلایل عدم جذب کارگزاران و کارکنان سهام عدالت چیست.
احمد مرادی نماینده بندرعباس به وزیر کشور: رسیدگی به مشکلات و نارضایتی ناشی از سایت پسماند زباله شهر بندرعباس در نزدیکی شهر بندرعباس و در جوار روستاهای جمال احمد و تپه سیاه.
علی اصغر خانی نماینده شاهرود به وزیر کشور: رسیدگی به انتصاب نیروهای غیربومی در استانداری استان سمنان.
پژمانفر نماینده مشهد به همراه ۳۵ نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت: چرا در شرایط فعلی دولت برخلاف بند پ ماده ۷ احکام دائمی برنامه توسعه عمل می کند و بخشی از انسولین وارداتی را به صورت آزاد و بدون ثبت در سامانه تیتک به فروش می رساند که این موضوع باعث شده نظارت کامل صورت نگیرد و خروجی زنجیره تامین دارو به طور کامل قابل رصد نباشد.
کد مطلب: 140779
برچسب ها: مجلس نمایندگان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *