۰
دوشنبه ۱۴ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

سه‌شنبه‌ی سرنوشت‌ساز؛ جام جهانی با اسکوچیچ یا کی‌روش؟

جلسه فردا (سه‌شنبه) سرنوشت‌ساز خواهد بود و تکلیف سرمربی تیم ملی را مشخص می‌کند.
سه‌شنبه‌ی سرنوشت‌ساز؛ جام جهانی با اسکوچیچ یا کی‌روش؟
به گزارش مردم سالاری آنلاین به نقل از تسنیم ،فوتبال ایران روز‌های پرابهامی را پشت سر می‌گذارد و بلاتکلیفی حرف اول را می‌زند. اگر چه تکلیف فدراسیون فوتبال هفته گذشته مشخص شد، اما از همان زمان حرف و حدیث‌ها درباره سرمربی تیم ملی تشدید شد. بازگشت کی‌روش یکی از وعده‌های انتخاباتی مهدی تاج بود و به نظر می‌رسد او تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوع به کار بسته است.
با وجود اینکه مهدی محمدنبی نایب رئیس فدراسیون فوتبال مذاکره با کی‌روش را تکذیب کرده، اما قرار است فردا اعضای هیئت رئیسه تشکیل جلسه دهند و درباره شرایط روز از جمله موضوع مهم سرمربی تیم ملی صحبت کنند. عدم تشکیل جلسه با اسکوچیچ از سوی تاج این باور را تقویت کرده که رئیس فدراسیون فوتبال پروژه عبور از این مربی کروات را کلید زده، اما سؤال مهم این است که آیا اعضای هیئت رئیسه در این تصمیم مهم و سرنوشت‌ساز با تاج همراهی خواهند کرد یا خیر.
موضع برخی از اعضای هیئت رئیسه کاملاً مشخص است و آن‌ها مخالف هرگونه تغییر در کادرفنی تیم ملی و حضور مربی دیگری از جمله کی‌روش هستند. تاج سعی کرده پیش از جلسه رسمی هیئت رئیسه، به صورت خصوصی با اعضای حاضر در این جلسه حرف بزند و شرایط را برای آن‌ها توضیح دهد تا بلکه نظر اعضای هیئت رئیسه را جلب کند.
آن چیزی که مشخص است اینکه جلسه فردا (سه‌شنبه) سرنوشت‌ساز خواهد بود و تکلیف سرمربی تیم ملی را مشخص می‌کند. اینکه اسکوچیچ پاییز قطر را ببیند یا اینکه کی‌روش برای بار سوم روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی بنشیند موضوعی است که به احتمال بسیار فراوان و در صورت جمع‌بندی اعضای هیئت رئیسه، فردا مشخص خواهد شد.
از سوی دیگر تیم امید هم بلاتکلیف است و به نظر می‌رسد فدراسیون تمایلی به ادامه همکاری با مهدی مهدوی‌کیا ندارد. شاید این موضوع نیز در جلسه روز آینده مورد بررسی قرار گیرد.
کد مطلب: 173716
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *