۰
شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۳

رشد 111 درصدی پرداخت وام ازدواج در بانک آینده

  بانک آینده در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و هم‌سویی با سیاست‌ها و برنامه‌های دولت مبنی بر تسهیل ازدواج جوانان، با پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج، جوانان بسیاری را به خانه بخت فرستاده است.
رشد 111 درصدی پرداخت وام ازدواج در بانک آینده
به‌گزارش مردم سالاری آنلاین، به نقل از روابط‌عمومی بانک آینده، وام ازدواج در این بانک بی‌وقفه پرداخت می‌شود که بر این اساس در سال 1401 تعداد بیش از 15هزار فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج با مجموع بیش از 19500 میلیارد ریال پرداخت شد که در مقایسه با سال 1400، با پرداخت بیش از 11هزار فقره وام با مجموع بالغ بر 9260 میلیارد ریال، 111 درصد رشد داشته است.
خانواده نقش مهمی در هر جامعه‌ای دارد و ازدواج آغازی برای تشکیل خانواده محسوب می‌شود. خانواده به‌عنوان نخستین مأمن و پناهگاهی است که انسان‌ها بیش‌ترین آموزه‌های خود را از آن دارند. ترویج سنت حسنه ازدواج و کمک به جوانان برای تشکیل خانواده، این نهاد مهم اجتماعی، از مهم‌ترین سیاست‌های اعتباری بانک آینده محسوب می‌شود.
پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج توسط بانک آینده در سال‌های 1400 و 1401 به بیش از 26هزار نفر از جوانان ایران‌زمین، موجبات پیوستن جوانان عزیز مجرد کشور به جرگه متاهلین و تشکیل خانواده شد.
کد مطلب: 196370
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *