۰
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۰

محور کندوان بازگشایی شد

طبق آنچه فرمانده پلیس راه کندوان اعلام کرده است، این محور پرتردد کشور از دقایق پیش دو طرفه شده است و ترافیک عادی و روان است.
محور کندوان بازگشایی شد
به گزارش مردم سالاری آنلاین به نقل از دنیای اقتصاد،سرگردمحمد احمدی شامگاه جمعه گفت: این محور از ساعت ۹ صبح امروز از سمت مرزن آباد به سمت کرج به علت ترافیک سنگین مسدود شده بود.

وی وضعیت زمان حاضر ترافیک این محور را عادی و روان اعلام کرد.

 

وی اظهارداشت: در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون باوجود استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران از این محور کوهستانی حوادث طبیعی و غیر طبیعی در این محور گزارش نشده است.مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه ایام نوروز با استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.محور کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار به طور میانگین روزانه در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند و این آمار در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد در روز می رسد.

کد مطلب: 196784
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *