۰
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۴
کي‌روش از قوانين ايران خبر ندارد

کمالي: بحث خريد خدمت بازيکنان شايعه است

در روزهايي که سازمان نظام وظيفه به هيچ وجه حاضر نيست از موضع خود در مورد سربازها کوتاه بيايد، فدراسيون فوتبال در تلاش است تا امکاني را فراهم کند تا بازيکنان سرباز بتوانند پول خدمتشان را پرداخت کنند.
کمالي: بحث خريد خدمت بازيکنان شايعه است
با این حال سردار احمد کمالی جانشین منابع انسانی کل نیروهای مسلح این صحبت ها را فقط در حد شایعه می‌ داند و ادعا می‌ کند که بازیکنان متخلف باید مجازات شوند.

سروش رفیعی نباید به تیم‌ملی دعوت می‌ شد
عده ای امروز به من زنگ زدند و گفته اند که چرا سروش رفیعی از فرودگاه دیپورت شد و نتوانست به آفریقای جنوبی برود. این نکته های کوچک چیزی نیست که لازم باشد ما در مورد آن صحبت کنیم. طبیعتا بازیکنی که سرباز است و کارت پایان خدمتش باطل شده است، نمی‌ تواند از کشور خارج شود و این چیز عجیبی نیست.

دلیل های رفیعی قانونی نبود
رفیعی در مراجعه به سازمان نظام وظیفه ادعا کرد که معافیتش قانونی است اما مدارک او مورد تایید سازمان نظام وظیفه قرار نگرفت. او به دلیل مریضی پدرش معافیت گرفته اما یک نکته وجود دارد، زمانی که رفیعی پدرش مریض بوده اصلا به سن سربازی نرسیده بوده حالا اینکه چطور به این بازیکن کارت معافیت داده اند، من نمی‌ دانم.

کی‌روش از قوانین ایران خبر ندارد
متاسفانه کی‌روش فکر می‌ کرده که رفیعی نمی‌ تواند در بازی ملی بازی کند و به همین دلیل او را به تیم‌ملی دعوت کرد. من فقط این را می‌ گویم که کی‌روش از قوانین ایران خبر نداشته و مساله دیگری در این باره وجود ندارد. از مصاحبه ای که سرمربی تیم‌ملی امروز کرد، هم این مساله کاملا مشخص بود.

نمی‌ خواهیم با آینده بازیکنان بازی کنیم
با توجه به تخلفی که این افراد کردند موافقت افکار عمومی ما به این بازیکنان گفتیم که در۱۳ هفته لیگ‌برتر نمی‌ توانند بازی کنند. اما پرونده آنها هم اکنون در دادگاه قضایی است. حالا دادگاه می‌ تواند آنها را تبرئه کند، جریمه کند یا هر چیز دیگری. عده ای از بازیکنان سرشان را پایین انداختند و به سازمان نظام وظیفه آمدند. پس ما صددرصد برای آنها تخفیف های ویژه ای قائل هستیم. اما من چند روز پیش یکی از بازیکنان را روی جلد یکی از روزنامه ها دیدم که دارد صورتش را می‌ تراشد و در مورد سربازی اش صحبت می‌ کند. من فکر می‌ کنم رسانه ها نباید از چنین افرادی که تخلف انجام داده اند حمایت کنند.

بحث خرید خدمت مطرح نشده است
حرف هایی که زده می‌ شود و در آن مطرح می‌ شود که قرار است این بازیکنان پولی را به سازمان نظام وظیفه پرداخت کنند تا بتوانند در نیم فصل دوم در تیم هایشان بازی کنند، شایعه است و به هیچ عنوان صحت ندارد ما طبق قانون با تمام این بازیکنان برخورد خواهیم کرد.
کد مطلب: 43614
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *