۰
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶

آخرین خواسته استراماچونی

سرمربی آبی پوشان که در ایتالیا به سر می‌برد در آخرین اظهار نظر خود گفت: تاکید می‌کنم مشکل من مالی و نحوه پرداخت دستمزدم است که اگر حل شود با اولین پرواز به تهران بر می‌گردم.
سرمربی آبی پوشان که در ایتالیا به سر می‌برد در آخرین اظهار نظر خود گفت: تاکید می‌کنم مشکل من مالی و نحوه پرداخت دستمزدم است که اگر حل شود با اولین پرواز به تهران بر می‌گردم.
به گزارش خبرگزاری مهر، آندره استراماچونی بعد از ابراز علاقه برای بازگشت به تهران بیان داشت: تاکید می‌کنم اهم مشکلات من مشکلات مالی و نحوه پرداخت دستمزد خودم و دستیارانم است و باشگاه باید ثابت کند که می‌تواند به تعهداتش عمل کند. در این صورت من با اولین پرواز به تهران برگشته و به تیمم ملحق می‌شوم.
سرمربی آبی پوشان در خصوص اهم دلایل جدایی‌اش از این تیم بیان داشت: این که می‌گویند به خاطر حضور استقلال در مرحله پلی آف دلخور شدم اصلا صحت ندارد. من از اول می‌دانستم تیم در این مرحله بازی می کند و برای حضور در پلی آف آماده می‌شدیم. عمده دلایل دلخوری من از باشگاه استقلال این بود که مدیران فقط به من وعده می دادند و آن را عملی نمی‌کردند. تنها خواسته من این بود که دستمزد مرا به موقع، قانونی و در روز روشن پرداخت کنند تا در کشورم هم مشکلی برای من پیش نیاید.
استراماچونی تصریح کرد: این صحت دارد که به خاطر نحوه پرداخت دستمزدم در بانک‌های کشورم دچار مشکل شدم، حسابم بلوکه شد و پلیس ایتالیا به مسائل مالی من ورود کرد و دردسرهای زیادی برایم تولید شد. من خواهان رفع این مشکلات هستم که اصلا خواسته زیادی نیست.
وی در خصوص پیشنهاد احتمالی از تیمهایی به جز استقلال گفت: قبلا گفته‌ام و بازهم تاکید می کنم. این واقعیت ندارد که من از تیم دیگری پیشنهاد دارم. نه در ایتالیا و نه در هیچ کشور دیگری. هنوز تمرکزم روی استقلال است و تنها خواسته من از این باشگاه که خواسته زیادی هم نیست، رعایت مفاد قرارداد از سوی باشگاه است.
استراماچونی در ادامه بیان داشت: من در چهار ماه گذشته بارها جلساتی با مدیرعامل داشتم و تذکرات لازم را داده بودم. بعد از بازی با شهرخودرو رفتاری با من شد که الان نمی‌خواهم در باره آن صحبت کنم و آنها کاری کردند که من چاره‌ای جز ترک تمرین و تهران نداشته باشم. وکیلم به من گفت حتی یک روز هم نباید در تمرین شرکت کنی. این در حالی بود که من تا صبح همان روز هم منتظر پاسخ قانونی و رسمی باشگاه بودم که چنین پاسخی دریافت نکردم.
سرمربی استقلال گفت: بازی با پیکان را از راه دور نگاه کردم و این برایم خیلی سخت بود. بعد از بازی هم با وریا در تماس هستم و تمرینات را به او منتقل می‌کنم و کاپیتان را توجیح می‌کنم تا در غیاب من تمرینات را اداره کند. من تیمم را دوست دارم و به آن عشق می ورزم و لحظه شماری می‌کنم تا مشکلات حل شود و بتوانم با اولین پرواز به تهران برگردم. اما این حل شدن مشکلات دست من نیست و باشگاه باید این کار را انجام دهد. 
وی در خصوص سفر خلیل زاده به ترکیه جهت پرداخت پول و راضی کردن وی گفت: من این را تایید نمی‌کنم و در جریان چنین اتفاقی نیستم. هر زمانی که وکلای من تایید کنند با اولین پرواز به تهران بر می‌گردم.
کد مطلب: 119880
برچسب ها: تیم استقلال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *