۰
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

یک عضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
یک عضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
به گزارش ایسنا، علی کریمی فیروزجایی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:
سید سلمان ذاکر به وزیر بهداشت: لزوم تبدیل وضعیت کادر بهداشت و درمان و پرستاران شرکتی در استان آذربایجان غربی، همچنین تذکر به وزیر ارتباطات: لزوم توجه به زیرساخت‌های اینترنت در مناطق مرزی استان آذربایجان غربی.
علی زنجانی به رئیس جمهور: علت اجرایی نشدن منطقه ویژه اقتصادی نقده پس از گذشت ۱۲ سال از تصویب آن در هیأت دولت چیست؟
هاجر چنارانی به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم بازنگری در طرح اخذ تعرفه از صادرات شیرخشک. همچنین تذکر به وزیر ورزش و جوانان: لزوم نظارت بر تخلفات مالی فدراسیون‌ها و تخصیص اعتبار به فدراسیون‌های ورزشی تیمی و انفرادی.
جواد نیک‌بین به همراه ۲۳ نماینده دیگر به وزیر نفت: لزوم متناسب‌سازی جایگاه ‪CNG‬ با خودروهای گازسوز کشور. به وزیر آموزش و پرورش: لزوم بازنگری در شیوه تصمیم‌گیری در آموزش و پرورش و رسیدگی به مطالبه عمومی نسبت به شروع سال تحصیلی جدید. علت واگذاری بدون مجوز مدارس دولتی تحت عنوان خرید خدماتی چیست؟ چرا سرانه دانش آموزان واریز نمی‌شود یا درصد ناچیزی از آن با تأخیر طولانی پرداخت می‌شود؟  به وزیر اقتصاد: چرا دولت علی‌رغم هدف‌گذاری در ماده ۲۲ برنامه ششم توسعه بر شاخص رقابت‌پذیری در منطقه به جایگاه سوم نرسیده است؟ به رئیس جمهور: لزوم انجام تعهدات خدمات شهری در بخش تجهیز ناوگان و یارانه حمل و نقل.
غلامعلی کوهساری به وزیر نیرو: لزوم رسیدگی به قطع مکرر و قطعی آب شرب در آزادشهر.
غلامرضا مرحبا به وزیر آموزش و پرورش: لزوم رسیدگی به اشتباهات فاحش در کتاب‌های درسی.
جلیل مختار به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: چرا طرح کتابخانه‌های آبادان تاکنون تکمیل نشده است؟ همچنین چرا با احداث خانه مطبوعات مخالفت می‌شود؟
محمد کعب عمیر به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: علت ضعیف بودن شبکه اینترنت در شهرستان شوش با شروع سال تحصیلی جدید چیست؟
بهزاد رحیمی به وزیر راه و شهرسازی: لزوم تسریع در اجرای کریدور شمال به جنوب استان کردستان خصوصا سقز – بوکان.
مجتبی محفوظی به همراه ۴۱ نماینده دیگر به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: لزوم رفع مشکل آنتن‌دهی اینترنت در آبادان با توجه به تدریس مجازی دروس.
رضا تقی‌پور انوری به وزرای امور خارجه و وزیر دفاع: لزوم احقاق تمامی حقوق حقه ایران در قرارداد تانک چیفتن با شرکت انگلیسی ‪IMS‬.
عباس مقتدایی به وزیر کشور: لزوم تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی و قراردادی خدمات ایمنی شهرداری اصفهان و اصلاح حقوق و مزایای ایشان.
بهروز محبی نجم آبادی به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: درباره موضوع الزام مردم به جبران خسارت ناشی از سرقت سیم‌ها و کابل‌های مخابرات چیست؟
کد مطلب: 137325
برچسب ها: مجلس نمایندگان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *