۰
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۳
دبیر خطاب به کشتی گیران:

فقط به طلای المپیک فکر کنید

رییس فدراسیون کشتی، پس از اینکه دیروز پای خود را مورد عمل جراحی قرارداد، صبح امروز برای انجام امور فدراسیون و تیم های ملی در محل فدراسیون کشتی حضور یافت.
فقط به طلای المپیک فکر کنید
رییس فدراسیون کشتی، پس از اینکه دیروز پای خود را مورد عمل جراحی قرارداد، صبح امروز برای انجام امور فدراسیون و تیم های ملی در محل فدراسیون کشتی حضور یافت.
به گزارش ایسنا، علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی که از ناحیه ی آشیل پای چپ دچار پارگی کامل شده بود و پای وی بیش از چهل و پنج روز می بایست درون گچ قرار داشته باشد، با رضایت خود ساعت ۶ صبح از بیمارستان ترخیص و صبح امروز در محل فدراسیون کشتی حضور یافت.
رییس فدراسیون کشتی پس از انجام امور اداری و جاری فدراسیون در دفتر خود، ساعت ۹ صبح در اردوی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی حضور یافت.
دبیر در جمع نفرات حاضر گفت: ۲ ماه پیش به شما گفتم که ۷ ماه کار سنگین داریم و باید سخت کار کنیم و ابتدا نیز از خودم می گویم که صبح زود در فدراسیون حضور یافتم و از شما نیز می خواهم که در این ۵ ماه باقی مانده سخت کار کنید و نهایت تلاش خود را برای موفقیت در المپیک انجام دهید.
وی با اشاره به اینکه محمد بنا را بعنوان یک الگوی خوب در نظم و موفقیت می دانم گفت: بدون نظم نمی توان قهرمان شد و کسی که عضو تیم ملی می شود مسئول است.
رییس فدراسیون کشتی با اشاره به شأن و جایگاه بالای کشتی گفت: مراقب صفحات اینستاگرامی خود و پست هایی که می گذارید باشید، کشتی ورزش ملی، مذهبی، سنتی ماست که ریشه در پهلوانی و جوانمردی و اخلاق مداری دارد و باید شأن آن در همه جا حفظ شود و شما به عنوان نمایندگان جامعه ی کشتی در ابتدای این امر قرار دارید.
وی با بیان این که قهرمانان کشتی ما الگو هستند و باید حرف برای گفتن داشته باشند، تصریح کرد: خودتان باید انتخاب کنید که در آینده می خواهید چه جایگاهی داشته باشید، دلتان را به این چند سال حضور در اردو خوش نکنید، چراکه زودگذر است.
دبیر ادامه داد: شما می توانید در آینده مدیری موفق باشید اما این امر فقط به خودتان بستگی دارد و اینکه چقدر برای زندگی و جایگاهی که در آن هستید ارزش قائلید اما بدانید که همه ی شما بابت جایی که در آن قرار دارید مسئول هستید.
رییس فدراسیون کشتی با بیان اینکه وظیفه داشتم که امروز در فدراسیون حضور داشته باشم تا کار کشتی و اردوها نخوابد گفت: من باید پاسخگوی عملکرد خود باشم.
دبیر با بیان این که کسب موفقیت صرفا برای افراد استثنائی نیست، اظهار داشت: به نظر من هرکس تلاش و پشتکار داشته باشد می تواند موفقیت داشته باشد، پس شما نیز فکر نکنید که نفراتی که موفق شدند تفاوتی با شما داشته اند، آن ها فقط پشتکار و تلاش مضاعفی برای رسیدن به هدف خود داشتند.
رییس فدراسیون کشتی خطاب به کشتی گیران گفت: روبروی مربیان خود نایستید و به حاشیه نروید، چراکه خودتان ضرر خواهید کرد. چه در داخل اردو و چه در خارج از اردو به حاشیه ها توجه نکنید و به این کاری نداشته باشید که رئیس هیأت چه می کند و داخل این حواشی نشوید.
وی با بیان این که من خجالت می کشم استراحت کنم و سایرین کار کنند گفت: همه باید با هم کار کنیم و کار باید تیمی باشد.
رییس فدراسیون کشتی تأکید کرد: به کسب مدال نقره و برنز در المپیک فکر نکنید چراکه صاحب هیچ مدالی نخواهید شد، فقط به مدال طلا فکر کنید و روز و شب با این هدف کار کنید. با هدف کسب مدال طلای المپیک تمرین کنید، بخوابید، زندگی کنید و مربیان نیز تمام هدفشان این باشد، من هم تمام هدفم این است و باید وقت بگذارم تا کسب طلای المپیک برای کشور عزیزمان محقق شود.
دبیر با اشاره به اینکه باید ظرفیت خود را بالا ببرید گفت: ظرف خود را کوچک نگه ندارید. به خدا توکل کنید چراکه اگر هرچیز از خدا بخواهید و کار خود را با تلاش مضاعف پیش ببرید حتما به شما داده خواهد شد.
او با اشاره به بیشتر شدن شیوع ویروس کرونا گفت: خیلی مراقب خود باشید، چه آن هایی که به مسابقات خارجی اعزام می شوند و چه آن هایی که پس از اتمام اردو به شهرهای خود می روند، شیوع کرونا مضاعف شده و شما باید خیلی از خود مراقبت کنید که خدای نکرده گرفتار این ویروس نشوید.
رییس فدراسیون کشتی در پایان خاطرنشان کرد: کشتی گیر باید روی تشک حق خود را بگیرد و همه باید در رقابت انتخابی حضور داشته باشند.
کد مطلب: 145887
برچسب ها: کشتی
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *