۰
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۹
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در حاشیه بازدید از بهمن دیزل:

استقلال در صنعت با همت و اراده بخش خصوصی

نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: در بازدید از کارخانه بهمن دیزل، انجام فعالیت های تخصصی و مطابق با نیاز کشور و تولید محصولات با کیفیت داخلی را مشاهده کردم
استقلال در صنعت با همت و اراده بخش خصوصی


نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: در بازدید از کارخانه بهمن دیزل، انجام فعالیت های تخصصی و مطابق با نیاز کشور و تولید محصولات با کیفیت داخلی را مشاهده کردم.

به گزارش مردم سالاری آنلاین،لطف‌الله سیاهکلی نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از کارخانه بهمن دیزل گفت: مشاهده انجام فعالیت تخصصی و مطابق با نیاز کشور و تولید محصولات با کیفیت داخلی، شعف انگیز است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه ی محصولات تولیدی بهمن دیزل 4 و 5 ستاره هستند، اظهار کرد: از این جهت شرکت را بسیار خوب ارزیابی می کنم و آینده درخشانی خواهد داشت.
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در خصوص برنامه های مجلس برای حمایت از تولیدات داخل شرکت های خصوصی فعال گفت: از بخش خصوصی باید به معنای واقعی حمایت کرد چرا که از انگیزه و تخصص بالایی برخوردار هستند و با همت و اراده آن ها می توان در کشور به استقلال واقعی در حوزه صنعت دست یافت.
گفتنی است بهمن دیزل پس از بومی سازی کامیونت شیلر 6 تن، توانسته با همت مهندسان ایرانی مینی بوس پگاسوس و کامیون شیلر 8تن را نیز داخلی سازی کند که به زودی با تولید انبوه، به سیستم حمل و نقل شهری و جاده ای وارد می شوند. بهمن دیزل علاوه بر ساخت خودرو در حوزه طراحی و ساخت انواع کاربری های عمومی و خاص فعالیت دارد. در ساخت همه کاربری ها استقرار صحیح اتاق بار، عایق زیر اتاق بار، استفاده از مواد اولیه استاندارد مرغوب، PT و آسترED، استفاده از چراغ ها و شبرنگ های E-MARK دار مورد توجه قرار می گیرد. بهمن دیزل با گذراندن مراحل اخذ استاندارد و انجام تست های لازم، تنها شرکت دارای گواهی استاندارد تولید خودرو با کاربری آتش نشانی در کشور و اولین شرکتی است که مجوز درج علامت استاندارد بر روی پلاک محصولات آتش نشانی خود با نام تجاری بهمن را دارد.
کد مطلب: 146002
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *