۰
چهارشنبه ۲۹ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

تردد زائران عتبات عالیات به صورت کاروانی و انفرادی مجاز است

 معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: تردد زائران عتبات عالیات به صورت کاروانی و انفرادی از مرز شلمچه همچنان امکان پذیر است.
تردد زائران عتبات عالیات به صورت کاروانی و انفرادی مجاز است
به گزارش مردم سالاری آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ حکیم عبداللهی عصر امروز چهارشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: تردد زائران عتبات عالیات به صورت کاروانی و انفرادی از مرز شلمچه همچنان امکان پذیر است.
وی با تاکید بر اینکه زائران اربعین حسینی از هم‌اکنون مقدمات سفر را آغاز کنند، افزود: با توجه به نزدیک شدن به سوگواری سرور و سالار شهیدان و راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی، زائرانی که قصد شرکت در مراسم اربعین حسینی دارند در صورتی اجازه خروج از کشور خواهند داشت که از اعتبار گذرنامه حداقل ۶ ماه باقی مانده باشد.
وی بیان کرد: ثبت نام در سامانه «سماح» و رعایت سایر شرایط ثبت نامی مندرج در آدرس Samah.haj.ir از دیگر الزامات برای شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین سال جاری است که نحوه و چگونگی پیش ثبت نام متعاقباً و به موقع از طریق کمیته اعزام اربعین (سازمان حج و زیارت) اطلاع رسانی می‌شود.
سرهنگ عبداللهی تاکید کرد: از دیگر الزامات شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی، تزریق ۲ دُز واکسن است و کسانی که ۶ ماه از آخرین زمان تزریق واکسن آن‌ها گذشته است باید دُز یادآور تزریق کنند.
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: با پیش بینی‌هایی که اندیشیده شده امید است که در کنگره عظیم اربعین حسینی امسال خدمات مطلوب و بهتری برای رفاه حال زائران اباعبدالله الحسین (ع) ارائه شود.
کد مطلب: 169265
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *