۰
يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۰

بلیت دربی در بازار سیاه تا ۳ میلیون تومان!

دربی امروز با حضور ۱۵ هزار تماشاگر برگزار می‌شود. بخشی از بلیت‌های بازی، اما به بازار سیاه راه یافته است و هر چه به زمان بازی نزدیک می‌شویم، قیمت‌ها بالاتر می‌رود. بلیت دربی در بازار سیاه تا ۱۲ برابر قیمت رسمی هم خرید و فروش می‌شود.
بلیت دربی در بازار سیاه تا ۳ میلیون تومان!

به گزارش مردم سالاری آنلاین، صدمین دربی پایتخت امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. ظرفیت تماشاگران محدود است و فقط مردان می‌توانند در ورزشگاه بازی را از نزدیک تماشا کنند. همین ظرفیت محدود، قیمت بلیت دربی در بازار سیاه را به ۱۲ برابر قیمت اصلی هم رسانده است.

امروز ساعت ۱۶، صدمین دربی در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران برگزار می‌شود. هنوز مقاومت‌ها برای ورود زنان به ورزشگاه ادامه دارد و فروش بلیت‌ها فقط برای مردان صورت می‌گیرد.

حمید سجادی، وزیر ورزش، آماده نبودن فضای ورزشگاه را دلیل ممانعت از حضور زنان در ورشگاه دانست و گفت هر زمان که شرایط مهیا باشد، زنان می‌توانند به ورزشگاه بروند. البته با فشار فیفا و در چند بازی ملی زنان توانستند وارد ورزشگاه شوند. ضمن آنکه همان بازی‌ها نیز زنان به صورت گزینشی و با محدودیت توانستند به ورزشگاه راه یابند.
سرانجام مصوب شد که ۱۵ هزار هوادار می‌توانند بازی دربی را در ورزشگاه آزادی از نزدیک تماشا کنند. با شروع بلیت‌فروشی دربی، به سرعت بلیت‌ها فروخته شد، اما بخشی از این بلیت‌ها به بازار سیاه راه یافت.

بلیت دربی ۳ میلیون تومان!

بلیت دربی در بازار سیاه تا ۱۲ برابر قیمت اصلی نیز خرید و فروش می‌شود. یکی از فروشندگان بلیت که به قیمت سه میلیون تومان اگهی گذاشته است، می‌گوید: «بلیت برای روبه‌روی جایگاه است. تخفیف هم می‌دهم؛ دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان.»
یکی دیگر از فروشندگان می‌گوید: «پنج بلیت برای بازی امروز دارم. قیمت هر بلیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان. ارزان‌تر هم نمی‌دهم. جلوی ورزشگاه از این قیمت بالاتر می‌فروشند، من قیمت ارزان‌تری به شما گفتم.»

کد مطلب: 194361
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *