۰
چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۴

تغییر در زمان اجرای طرح ترافیک

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: زمان اجرای طرح ترافیک پایتخت به منظور رفاه حال روزه داران در طول ماه مبارک یک ساعت کاهش یافته و در ساعت 18 به پایان می رسد.
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: زمان اجرای طرح ترافیک پایتخت به منظور رفاه حال روزه داران در طول ماه مبارک یک ساعت کاهش یافته و در ساعت 18 به پایان می رسد.
به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی روز چهارشنبه در نشست خبری برنامه های پلیس پایتخت برای ماه مبارک رمضان، اظهار داشت:‌ برهمین اساس زمان اجرای طرح ترافیک شهر تهران در طول ماه مبارک رمضان از 6 و 30 دقیقه صبح تا 18 عصر خواهد بود.
وی افزود: این اقدام با هدف تامین رفاه و تسهیل تردد شهروندان در آستانه اذان مغرب انجام می شود.
وی در خصوص نحوه فعالیت مراکز پذیرایی و اغذیه فروشی‌های شهر تهران در ایام ماه مبارک رمضان نیز تصریح کرد: مراکز تهیه غذا و اغذیه فروشی های سطح شهر در طول روز مجاز به فعالیت نیستند که البته برخی از اغذیه‌ فروشی‌های مجاز و دارای پروانه کسب، می‌توانند نسبت به عرضه ساندویچ سرد(خارج از فروشگاه) اقدام کنند.
سردار رحیمی تاکید کرد: البته باید نوع بسته بندی مواد خوراکی عرضه شده در این اغذیه فورشی ها نیز به گونه ای باشد که محتوای آن مشخص نشود.
رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: فعالیت واحدهای صنفی پذیرایی نیز در ماه مبارک رمضان از اذان مغرب تا اذان صبح(افطار تا سحر) مجاز است و اغذیه فروشی ها نیز می توانند یک ساعت قبل از اذان مغرب با رعایت کامل شعائر اسلامی و جلوگیری از تظاهر به روزه‌خواری، فعالیت خود را آغاز کنند.

* طرح افطار تا سحر سینماهای شهر تهران در ماه رمضان
سردار رحیمی در خصوص زمان فعالیت سینماهای شهر تهران در ایام ماه مبارک رمضان نیز گفت:‌ سینماها به جز شب‌های لیالی قدر می‌توانند از افطار تا سحر با رعایت ملزومات و مقررات نیروی انتظامی، میزبان عموم شهروندان باشند.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به برخورد قانونی پلیس با در ملاعام، افزود: براساس هماهنگی انجام شده با مقامات قضایی، با کسانی که تظاهر به روزه خواری ‌کنند به صورت جدی و فاطع برخورد می شود.
کد مطلب: 86863
برچسب ها: طرح ترافیک
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *