۰
پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۰

 دو جسد متعلق به «موجودات بیگانه» به نمایش گذاشته شد

دو جسد که ادعا می‌شود از گونه‌های بیگانه غیرانسانی هستند و هزار سال قدمت دارند در جعبه‌های مخصوص مقابل دوربین‌های تلویزیونی قرار گرفتند.
 دو جسد متعلق به «موجودات بیگانه» به نمایش گذاشته شد

به گزارش مردم سالاری آنلاین به نقل از فرارو، در جلسه استماع کنگره که با حضور قانونگذاران و سیاستمداران مکزیکی برگزار شد، دو جسد که ادعا می‌شد از گونه‌های بیگانه غیرانسانی هستند و هزار سال قدمت دارند در جعبه‌های مخصوص مقابل دیدگان نمایندگان و دوربین‌های تلویزیونی قرار گرفتند.

این رویداد در کنگره مکزیک تحت هدایت جیمی مائوسان، روزنامه‌نگار و یوفولوژیست مکزیکی که دهه‌هاست در مورد موجودات فرازمینی تحقیق می‌کند، برگزار شد.

وی با بیان این که این دو جسد در نزدیکی شهر کوسکو در جنوب شرق پرو پیدا شده‌اند، گفت: این نمونه‌ها بخشی از تکامل زمینی ما نیستند... این‌ها موجوداتی نیستند که از لاشه یک بشقاب پرنده پیدا شده باشند. آن‌ها در معادن دیاتم (جلبک) پیدا شده‌اند و فسیل شده‌اند.

مائوسان گفت که این نمونه‌ها اخیراً در دانشگاه مستقل ملی مکزیک مورد مطالعه قرار گرفتند. به گفته او، محققان در آنجا شواهد دی‌ان‌ای را با استفاده از تاریخ‌گذاری رادیوکربن تجزیه و تحلیل کردند و دریافتند که بیش از ۳۰ درصد نمونه‌های دی‌ان‌ای ناشناخته است.

عکس‌های اشعه ایکس از نمونه‌ها نیز در طول جلسه نشان داده شد و شماری از کارشناسان شهادت دادند که در درون بدن یکی از اجساد تخم‌های دارای جنین وجود دارد و هر دو جسد نیز دارای ایمپلنت‌های ساخته شده از فلزات بسیار کمیاب مانند اسمیوم و کادمیوم هستند.

در این جلسه علنی و قبل از رونمایی از اجساد، که به ترتیب ۶۰ و ۲۵ سانتی‌متر طول داشتند، مائوسان چندین ویدئو از یوفو‌ها و پدیده‌های ناشناخته ناهنجار را به حاضران نشان داد.

مائوسان که این اجساد را به کنگره مکزیک آورده بود پیشتر نیز ادعا‌های درباره کشف موجودات بیگانه داشته است که البته بعدا رد شده‌اند. یکی از این موارد مربوط به پنج مومیایی بود که در سال ۲۰۱۷ در پرو پیدا شدند و ادعا می‌شد متعلق به موجودات بیگانه هستند، هر چند بعد‌ها ثابت شد که این بقایا متعلق به کودکان انسانی هستند.

دانلود ویدیو

کد مطلب: 202791
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *