۰
يکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴

کی روش: بازی با قطر عقلانی نیست

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران یک بار دیگر از قطری‌ها به خاطر حضور تیم ملی در این کشور، تشکر کرد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران یک بار دیگر از قطری‌ها به خاطر حضور تیم ملی در این کشور، تشکر کرد.
به گزارش ایسنا، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر، درباره تفاوت تعداد بازی تدارکاتی دو کشور قبل از جام ملت‌ها و این که آیا "تیم‌ملی" از رقبای خود در آماده‌سازی تیم ملی عقب است یا خیر اظهار کرد: یک بار دیگر مراتب قدردانی خودم را به خاطر حضور تیم ملی ایران در کمپ اسپایر و میزبانی شایسته کشور قطار اعلام می‌کنم.
* سرنوشت ما دست خودمان نیست
سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: تیم ملی قطر ۹ بازی انجام داد و ما پنج بازی انجام دادیم. اگر میزبانی قطر نبود، سه بازی انجام داده بودیم. باید به عنوان یک دوست از میزبانی کشور قطر تشکر کنیم. این آماده سازی ایده آل من نیست. وقتی سرنوشت در دست دوستانتان است باید با کمال خضوع تشکر کنید و ما هم به خاطر این هدیه از کشور قطر تشکر می‌کنیم. البته الان باید برای دهمین بازی تدارکاتی آماده می‌شدیم اما این اتفاق رخ نداد. با این حال باید به مسیرمان ادامه دهیم.
او در پاسخ به این سوال که قبل از آخرین بازی تدارکاتی تیم ملی، به ترکیب نهایی ایران رسیده است یا نه، یادآور شد: همان طور که در جریان هستید، برنامه آماده‌سازی تیم ملی از سوی مسئولان حمایت نشد. در نتیجه به خاطر بازی‌هایی که انجام ندادیم، مجبورم میانبرهایی را برای تصمیمات آخر خودم بزنم. دقیقا کاری که قبل از جام جهانی برزیل و روسیه و جام ملت‌های استرالیا انجام دادم. باید تصمیمات شعبده گونه داشته باشم و تلاشم را برای رسیدن تیم ملی به آمادگی کامل انجام دهم.
* بازی با قطر عقلانی نیست
کی‌روش ادامه داد: ما در گروهمان مقابل تیم‌هایی مثل عربستان، عمان و ژاپن بازی نمی‌کنیم. برای تیم ملی ایران عقلانی نیست که مقابل تیم‌هایی مثل قطر بازی کند اما وقتی هدیه‌ای با این شرایط را دریافت می‌کنید، با کمال فروتنی قبول می‌کنید و الان اینجا هستیم. اگر کسی منفعتی در این بازی داشته باشد، آن تیم ملی قطر است که بازی‌هایی به این شکل خواهد داشت.
کد مطلب: 100110
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *