۰
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵

اعلام محورهای مسدود در کشور

پلیس راهور ناجا محورهای مسدود در سراسر کشور را اعلام کرد.
پلیس راهور ناجا محورهای مسدود در سراسر کشور را اعلام کرد.
به گزارش ایسنا، براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در استان گلستان محور اولنگ-شاهرود به علت عدم ایمنی کافی تا اطلاع‌ ثانوی مسدود است و وضعیتی مشابه برای محور دیزین شمشک در استان های تهران و البرز هم وجود دارد و این محورها به دلیل عدم ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.
 محورهای شهداد-نهبندان و شهداد-اندوهجرد در استان کرمان نیز به علت تخریب پل و عدم ایمنی کافی مسدود است و در استان کهگیلویه و بویراحمد محورفرعی روستایی سی سخت-پادنا هم به علت عدم ایمنی کافی مسدود است و این انسداد تا اطلاع بعدی ادامه خواهد داشت.
محور پونل - خلخال در استان های گیلان و اردبیل نیز به دلیل عدم ایمنی کافی و محور خلخال - اسالم نیز به همین دلیل فعلا مسدود است.  همچنین در استان گیلان محور کنارگذر پل فلزی لوشان به سمت سیاهپوشان به علت طغیان رودخانه مسدود است.
 در استان همدان محور گنج نامه-تویسرکان به دلیل عدم ایمنی کافی مسدود است و در استان لرستان نیز محور خرم آباد - پلدختر به علت طغیان رودخانه و عدم ایمنی کافی مسدود شده که مسیر جایگزین آن  آزادراه خرم آباد-پل زال است.
در استان مازندران، آزادراه چالوس-مرزن آباد و بالعکس به علت ریزش کوه و در استان ایلام محور دهلران - موسیان به‌علت طغیان رودخانه و محور محور آبدانان-دهلران به‌علت تعمیر پل دویرج تا اطلاع بعدی مسدود است.
تمامی محورهای استان خوزستان بعلت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تا اطلاع ثانوی مسدود بوده و دارای محدودیت تردد هستند.
کد مطلب: 125764
برچسب ها: پلیس راهور ناجا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *