۰
سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۷

هلدینگ رایزکو در طرح پویش رزق رضوی

قطعه سازی که علاوه بر کارکنان، همشهریان و نیازمندان را در می یابد هلدینگ رایزکو در یک فعالیت اجتماعی با مشارکت در طرح پویش رزق رضوی جهت کمک به آسیب دیدگان شیوع بیماری کرونا، هشت هزار بسته کمک های معیشتی و همچنین کمک های بهداشتی در اختیار نیازمندان قرار داد
هلدینگ رایزکو در طرح پویش رزق رضوی
قطعه سازی که علاوه بر کارکنان، همشهریان و نیازمندان را در می یابد هلدینگ رایزکو در یک فعالیت اجتماعی با مشارکت در طرح پویش رزق رضوی جهت کمک به آسیب دیدگان شیوع بیماری کرونا، هشت هزار بسته کمک های معیشتی و همچنین کمک های بهداشتی در اختیار نیازمندان قرار داد.

به گزارش مردم سالاری آنلاین،هلدینگ رایزکو به عنوان یکی از بزرگترین گروه های تولیدی قطعات در کشور که اکثر واحدهای تولیدی آن در شهرستان ملارد و صفا دشت مشغول به فعالیت هستند، اشتغال ۴۰۰۰ نفر در کشور را به عهده دارد و همچنین با ایجاد مرکز بهداشتی در شهرستان مذکور ضمن ارائه خدمات به پرسنل خود، به مردم منطقه صفا دشت نیز خدمت رسانی می کند.  
هلدینگ رایزکو در یک فعالیت اجتماعی با مشارکت در طرح پویش رزق رضوی جهت کمک به آسیب دیدگان شیوع بیماری کرونا در شهرستان ملارد و بخش صفا دشت با همکاری در تهیه و توزیع هشت هزار بسته کمک های معیشتی و همچنین کمک های بهداشتی شامل ماسک، دستکش، کرم، مایع ضدعفونی کننده و.... از سوی خیریه راز وابسته به هلدینگ رایزکو، به کمک نیازمندان این منطقه شتافت.
گفتنی است هلدینگ رایزکو به عنوان تنها حامی بخش خصوصی در این اقدام انسان دوستانه مشارکت داشته است.
کد مطلب: 126896
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *