۰
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۸

به آذربایجان شرقی سفر نکنید

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از هم وطنان خواست برای حفظ جان خود شان و احترام به سلامتی شهروندان آذربایجانی به آذربایجان شرقی سفر نکنند.
به آذربایجان شرقی سفر نکنید
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از هموطنان خواست برای حفظ جان خود شان و احترام به سلامتی شهروندان آذربایجانی به آذربایجان شرقی سفر نکنند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،محمد حسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: بررسی‌های هفته گذشته نشان می‌دهد که بیش از ۸۵ درصد جمعیت آذربایجان شرقی در مناطق قرمز از نظر کرونایی زندگی می‌کنند.
اوبا اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا و تلفات ناشی از آن در روز گذشته در آذربایجان شرقی افزود: در طول ۲۴ ساعت گذشته ۲۲ نفر بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده و ۱۱۴۵ نفر بستری شده‌اند که پیام این است که تمامی شهر‌های آذربایجان شرقی در وضعیت قرمز و فوق قرمز قرار دارند.
او خاطرنشان کرد: در وضعیت کنونی هرگونه سفر به آذربایجان شرقی زمینه را برای انتشار هر چه بیشتر ویروس و ابتلای افراد بیشتری فراهم می‌کند.
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خاتمه متذکر شد: هر چند استان را استان بسته اعلام نکرده‌ایم، اما این به این معنی نیست که در وضعیت بهتری نسبت به سایر استان‌هایی که در آن‌ها محدودیت رفت و آمد اعمال شده است، قرار داریم.
کد مطلب: 138199
برچسب ها: کرونا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *