۰
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۲

پایان فیلمبرداری «حالت پرواز» در مازندران

فیلمبرداری فیلم کوتاه «حالت پرواز» به کارگردانی مهدی سهرابی مدتی پیش و پس از 7 جلسه به پایان رسید.
پایان فیلمبرداری «حالت پرواز» در مازندران
فیلمبرداری فیلم کوتاه «حالت پرواز» به کارگردانی مهدی سهرابی مدتی پیش و پس از 7 جلسه به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی پروژه، فیلمبرداری فیلم کوتاه «حالت پرواز» به کارگردانی مهدی سهرابی که 20 دی در استان مازندران آغاز شده بود، مدتی پیش و پس از 7 جلسه به پایان رسید.
«حالت پرواز» که این روزها در مرحله تدوین قرار دارد، اولین ساخته کوتاه مهدی سهرابی است که پیش از این به عنوان دستیار کارگردان و برنامه‌ریز در پروژه‌های مختلفی از جمله فیلم‌های سینمایی «خاکستر و برف»، «محدوده ابری» و «باران تابستانی»، سریال‌های «آرام میگیریم»، «سلام آقای مدیر» و «نجوا»، فیلم کوتاه «مورس» و...حضور داشته است.
فیلمنامه این اثر که به صورت مشترک توسط پوریا رستمی و مهدی سهرابی نوشته شده است، قصه چند دختر و پسر را روایت می‌کند که در حین سفر اتفاقاتی برایشان رخ می‌دهد.
بازیگران اصلی «حالت پرواز» که برخی از هنرآموختگان کارگاه‌های بازیگری گروه «پل» هستند، عبارتند از میلاد رفاقتی، نسرین مرادی، آرین علافچیان، شقایق سرسختی، نازنین شایان فرد و فرزاد بیات.
از عوامل این فیلم کوتاه می‌توان به تهیه‌کننده و کارگردان: مهدی سهرابی، مدیر فیلمبرداری: سیاوش مزروعی، مدیرتولید: احمد عاشری، طراح صحنه و لباس: مهدی سهرابی، مدیر صدابرداری: امید اسلامی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: پوریا رستمی، دستیار اول فیلمبردار: کاظم فرامرزی، دستیار دوم کارگردان: محمد همتی، دستیاران تصویر: مسعود زندی، عاطفه کریم‌زاده و مجتبی فیضی‌زاده و مجری طرح: گروه هنری پل اشاره کرد.
کد مطلب: 143431
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *