; ?>; ?> افزایش ۲ ساعته فعالیت متروی تهران تا شام غریبان - مردم سالاری آنلاين
۰
جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰
با توجه به استقبال عزاداران حسینی صورت گرفت

افزایش ۲ ساعته فعالیت متروی تهران تا شام غریبان

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش دو ساعته زمان بهره برداری از خطوط درون شهری با توجه به استقبال شهروندان از خدمات رسانی مترو در دهه اول محرم خبر داد.
افزایش ۲ ساعته فعالیت متروی تهران تا شام غریبان
به گزارش مردم سالاری آنلاین،مهدی شایسته اصل ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت: گستردگی شبکه متروی تهران به گونه‌ای است که بسیاری از هیئت های مذهبی در نزدیکی ایستگاه های آن قرار دارند و متروی تهران در این شب های عزیز افتخار آن را دارد که پذیرای عزاداران حسینی باشد.
وی به استقبال خوب شهروندان از متروی تهران به منظور حضور در مجالس عزاداری اشاره کرد و گفت: به همین منظور زمان بهره‌برداری از خطوط درون شهری مترو تا روز عاشورا و شب شام غریبان (۱۷ مرداد) ۲ ساعت افزایش یافته است.
شایسته اصل با بیان اینکه پیش از این زمان بهره برداری از خطوط متروی تهران به صورت عادی تا ساعت ۲۲ بود، خاطرنشان کرد: از امروز در تمام ایستگاه های خطوط درون شهری زمان خدمت رسانی تا ساعت ۲۴ است.
بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، این افزایش زمان مربوط به ایستگاه های خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت است و انشعاب فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام خمینی (ره) و ایستگاه های خط ۵ طبق برنامه عادی خود فعالیت می کنند.
کد مطلب: 170740
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *