۰
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

آمریکا مسئول حمله به مرکز نظامی در اصفهان را لو داد

یک مقام آمریکایی که اشاره‌ای به نام او نشده است، گفت که اسرائیل پشت حمله پهپادی اخیر به یک تاسیسات نظامی در مرکز ایران قرار دارد.
آمریکا مسئول حمله به مرکز نظامی در اصفهان را لو داد
به گزارش مردم سالاری آنلاین، خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام آمریکایی گزارش داد که رژیم صهیونیستی در حمله پهپادی ناموفق به اصفهان دست داشته است.
در ساعات ابتدایی روز یک‌شنبه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران از حمله ناموفق به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع در استان اصفهان خبر داد و اعلام کرد که این حمله هیچ گونه تلفات و خسارات چندانی نداشته است.
ژنرال پاتریک رایدر، سخنگوی پنتاگون (وزارت دفاع آمریکا) نیز پس از وقوع این حمله خاطر نشان کرد که هیچ نیروی آمریکایی در آن دخالت نداشته است اما از ارائه توضیحات بیشتر سر باز زد.
پیش از این، روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از منابع آگاه نوشت که حمله به تاسیسات نظامی در اصفهان کار اسرائیل بوده و منجر به وقوع یک انفجار بزرگ شده است.
 به گزارش ایسنا،  وزارت دفاع با انتشار اطلاعیه‌ای درباره جزئیات این حادثه اعلام کرد: شامگاه هشتم بهمن ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۳:۳۰ حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش‌بینی‌ها و تمهیدات پدافندی صورت‌گرفته یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آنها در تله‌های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.
وزارت دفاع در بخش دیگری از این اطلاعیه با تاکیدو بر اینکه این حمله ناموفق تلفات جانی نداشته است، درباره میزان آسیب واردشده به این مرکز نظامی، اعلام کرده است: این حادثه آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد کرده که به فضل الهی خللی در تجهیزات و ماموریت‌های مجموعه ایجاد نکرده است.
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه خاطر نشان کرد که این نهاد به ملت شریف ایران اسلامی اطمینان می‌دهد اقدام برای تولید قدرت، اقتدار و امنیت را با شتاب و جدیت ادامه خواهد داد و این اقدامات کورکورانه تاثیری در تداوم مسیر پیشرفت کشور نخواهد داشت. ان‌شاء‌الله
کد مطلب: 188143
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *