۰
يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۳۳

تجهیزات هوشمند آمریکا برای حمله به ایران

وزیر دفاع اسرائیل گفت دولت آمریکا برنامه هایی را برای حمله نظامی به ایران در اختیار دارد.
به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، ایهود باراک اضافه کرد: آمریکا برای حمله نظامی به ایران برنامه هایی در اختیار دارد. واشنگتن با این هدف، در حال تهیه تجهیزات و وسایل هوشمندی است.
وزیر دفاع اسرائیل در اظهاراتی که در سایت خبری آمریکایی "دیلی بیست" منتشر شد؛ ادامه داد: در صورتی که کانال های دیپلماتیک با تهران منجر به نتیجه نشود آمریکا از این برنامه های حمله نظامی علیه ایران استفاده خواهد کرد.
وی افزود: اولویت اسرائیل این است که بهار عربی به بهار فارسی تبدیل شود اما اسرائیل نمی تواند بر این سناریو تکیه کند.
باراک درباره نتایج انتخابات اخیر اسرائیل هم گفت: پیروزی بزرگی که حزب میانه رو "آینده ای وجود دارد" به دست آورد در نتیجه تنفر مردم اسرائیل از سیاست های کابینه فعلی به وجود آمد.
وی ادامه داد: این تنفر از کابینه اسرائیل به ویژه در زمینه معافیت جوانان مذهبی (حریدیم) از سربازی و حالت بن بست سیاسی است.
نتایج انتخابات پارلمانی اخیر اسرائیل نشان داد حزب "لیکود بیتنا" به رهبری بنیامین نتانیاهو نخست وزیر توانست بالاترین کرسی ها (۳۱ کرسی) را در اختیار بگیرد.
در رتبه های بعدی هم، حزب میانه رو "آینده ای وجود دارد " ۱۹ کرسی، حزب "خانه یهودی" ۱۲ کرسی، حزب شاس ۱۱ کرسی، فراکسیون "یهودت هتوراه" ۷ کرسی، دو حزب جنبش و میرتس هر یک ۶ کرسی، جبهه دموکراسی برای صلح و برابری ۴ کرسی و حزب مجمع ملی دموکراسی ۳ کرسی کسب کردند.
پارلمان اسرائیل (کنیست) ۱۲۰ کرسی دارد.
کد مطلب: 20998
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *