۰
يکشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۸

پاسکاری عربستانی‌ها در معرفی مقصر حادثه جده

هواپیمایی غیرنظامی عربستان اعلام کرده است: شرکت هواپیمایی السعودیه مسئول این حادثه است زیرا ماشین خدماتی که به سالن حجاج برخورد کرد متعلق به آن بوده است/معاون مدیر روابط عمومی السعودیه: این مسئله مربوط به فرودگاه است که مسئولیت آن را برعهده دارد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوطن، هواپیمایی غیرنظامی عربستان، شرکت خدمات زمینی در هواپیمایی السعودیه را مسئول حادثه دلخراش پنجشنبه ۱۵ فروردین در فرودگاه بین المللی جده دانست که بر اثر سهل انگاری مسئولان فرودگاه، ۲ عمره گزار ایرانی جان خود را از دست دادند و ۴ نفر دیگر هم زخمی شدند.

هواپیمایی غیرنظامی عربستان اعلام کرده است: شرکت هواپیمایی السعودیه مسئول این حادثه است زیرا ماشین خدماتی که به سالن حجاج برخورد کرد متعلق به آن بوده است.

خالد الخیبری سخنگوی رسمی هواپیمایی غیرنظامی عربستان در خصوص علت وقوع این حادثه گفت: هواپیمایی غیرنظامی عربستان در بیانیه‌ای اعلام کرد ماشین خدماتی که سبب بروز این حادثه شد متعلق به یکی از شرکت‌های فعال در فرودگاه بود که آن شرکت، شرکت خدمات زمینی هواپیمایی السعودیه است.

وی اعلام کرد: دلایل وقوع این حادثه را باید از این شرکت پرسید.

این در حالی است که عبدالله مشبب الاجهر معاون مدیر روابط عمومی السعودیه تنها به این جمله بسنده کرده است که این مسئله مربوط به فرودگاه است که مسئولیت آن را برعهده دارد.
کد مطلب: 26899
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *