۰
دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۳

واقعیت ماجرای دخترخوشگلا در مجلس چه بود؟

در پی تذکر مصطفی کواکبیان در مجلس و توضیحات نایب رییس مجلس، واقعیت ماجرای دخترخوشگلا در مجلس مشخص شد.
در پی تذکر مصطفی کواکبیان در مجلس و توضیحات نایب رییس مجلس، واقعیت ماجرای دخترخوشگلا در مجلس مشخص شد. گویا نماینده مردم محلات این لفظ را به کار برده اما آن را در قالب جمله ای مطرح کرده که مثلی برای بررسی توافقنامه پالرمو بوده و بیان او ناقص منتشر شده است. هرچند نماینده محلات به کلی آن را تکذیب کرده بود و گفته بود آن جمله را او نگفته، اما سرانجام مشخص شد او این جمله را گفته اما نه در آن معنایی که در فضای مجازی منتشر شده است.
به گزارش مردم سالاری آنلاین،  مصطفی کواکبیان در نشست علنی دیروز مجلس شورای اسلامی در تذکری بر اساس ماده 79 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و بند (11) ماده 24 آیین‌نامه داخلی مجلس در خصوص دفاع از شأن و اقتدار مجلس گفت: هیات رئیسه باید در این مسائل جدی باشد چرا که یک جریانی برای اینکه نمایندگان مجلس را تخریب کند از هر حشیشی برای خود تشبث می‌کند تا از آن استفاده سوء کند که هیات رئیسه در این موضوع نیز ساکت بوده و اقدامی نمی‌کند.
مصطفی کواکبیان در نشست علنی دیروز  مجلس شورای اسلامی در تذکری بر اساس ماده 79 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و بند (11) ماده 24 آیین‌نامه داخلی مجلس در خصوص دفاع از شأن و اقتدار مجلس گفت: هیات رئیسه باید در این مسائل جدی باشد چرا که یک جریانی برای اینکه نمایندگان مجلس را تخریب کند از هر حشیشی برای خود تشبث می‌کند تا از آن استفاده سوء کند که هیات رئیسه در این موضوع نیز ساکت بوده و اقدامی نمی‌کند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ممکن است یک نماینده واژه‌ای را اشتباه بخواند، افزود: تمام فضای مجازی علیه این نماینده به دلیل اشتباهی که مرتکب شده بسیج می‌شود که اخیرا نیز علیه یکی از نمایندگان مجلس که در جلسه‌ای بحثی فقهی مطرح کرده هجمه‌ای صورت می‌گیرد و این موضوع را به بحث یکی از نمایندگان یعنی آقای محبی‌نیا چسبانده  و به تمامی نمایندگان انگی زده است مبنی بر اینکه تمام نمایندگان به دنبال برخی مسائل هستند.
رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس ادامه داد: نمایندگانی در مجلس وجود دارند که جزو پاکدست‌ترین افراد جامعه هستند و گفته شده که باید نمایندگان عصاره فضایل ملت باشند لذا هیئت رئیسه باید نسبت به این جوسازی‌ها جدی باشد البته تمامی نمایندگان باید مراقب اعمال و کردار خود باشند اما جریانی که به دنبال شکستن اقتدار مجلس و تضعیف خانه ملت است باید با برخورد جدی هیات رئیسه مواجه شود.
مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: بحثی که در فضای مجازی منتشر شده و صوتی که از صحبت‌های آقای محبی‌نیا گلچین شده در واقع شیطنتی است که همیشه فضای مجازی ایجاد کرده و با آبروی انسان‌ها بازی می‌کند.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در هفته گذشته آقای سلیمی اعتراضی درباره توافقنامه پالرمو داشت و  تاکید کرد که لغتی در این توافقنامه وجود داشته که از سوی شورای نگهبان مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد، افزود: در آن زمان اظهار شد که شورای نگهبان نباید در این باره دخالتی انجام دهد که در این راستا نماینده مردم محلات توضیحاتی به بنده ارائه داد و اظهار داشت که این روندی که طی می‌شود گندم‌نمایی کردن و جوفروشی است و اینکه در مراسم خواستگاری خانم زیبایی نشان داده شود و فرد زشتی به صیغه این فرد درآورده شود لذا فضای مجازی تنها بخشی که مربوط به دختر بوده را برجسته کرده تا واقعیت را وارونه جلوه دهند.
وی ادامه داد: این بی‌اخلاقی‌ها و اقدامات زشتی که در فضاهای مجازی منتشر می‌شود جز از بین بردن آبرو و حیثیت انسان‌ها نتیجه‌ای ندارد لذا ما باید به شخصیت خود و جامعه‌مان احترام گذاشته و زشت‌نمایی نکنیم تا بحث علمی و تخصصی به گونه‌ای دیگر برجسته نشود.
 
کد مطلب: 85324
برچسب ها: مصطفی کواکبیان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *