۱
۰
دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

معرفی سرپرست دو اداره‌کل کانون پرورش فکری

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در احکامی جداگانه سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل و اداره‌کل ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات را معرفی کرد.
معرفی سرپرست دو اداره‌کل کانون پرورش فکری
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در احکامی جداگانه سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل و اداره‌کل ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات را معرفی کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مهدی علی‌اکبرزاده در حکمی کیان جوادی را به‌عنوان سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون جایگزین حامد رهنما معرفی کرد.
مدیرعامل در حکم سرپرست این اداره‌کل بر تعامل و همکاری صمیمانه واحدهای ستادی و استانی کانون پرورش فکری در راستای اهداف عالی برای خدمت به کودکان و نوجوان تاکید کرده است.
کیان جوادی بیش از ۲۵ سال به عنوان کارشناس مسوول روابط عمومی در این اداره‌کل فعالیت داشته است.
بر همین اساس در حکم دیگری از سوی مدیرعامل حمیدرضا معینی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی کانون با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره‌کل ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی منصوب شد.
مدیرعامل در این حکم با اشاره به اهمیت جایگاه این اداره‌کل بر بهره‌گیری از توان‌مندی‌های همکاران برای برنامه‌ریزی و انجام وظایف محوله تاکید کرده است.
در عین حال با توجه به خاتمه خدمت مصطفی مومنی تا تعیین رییس جدید برای کانون زبان ایران مسوولیت انجام امور جاری این مجموعه آموزشی به رضا لیاقی سرپرست معاونت اداری و مالی کانون زبان سپرده شد.
کد مطلب: 150433
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


_
United States
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر اکبرزاده احتراما از جنابعالی بعنوان یک مدیر لایق و مردمی تقاضا و درخواستی داشتیم در یک سال اخیر در کانون زبان استان فارس فردی به نام ح الف بعنوان کارمند اداری از هر گونه توهین، تهمت، افترا و تهدید علیه کارمندن و مدرسان بخصوص با سابقه ها دریغ نکرده البته با حمایت های بی دلیل و بدون توجیه آقای ر ، و با این گونه رفتارها باعث اخراج و استعفای به اجبار کارمندان و مدرسان در این شرایط اقتصادی و معیشتی گردیدند و باعث ضربه زدن اولا به بدنه کانون زبان شدند به این دلیل که کارمندانی که به هر نوعی رفتند از دلسوزان و عاشقان کانون بودند و از هر لحاظ نمونه بودند به گواه کارمندان. مدرسان و اولیاء و ثانیا باعث بیکار شدن آنها و ضربه زدن به خانواده آنها گشتند از جنابعالی بعنوان مدیر کانون پرورش تقاضامندیم با نگاه دلسوزانه و پدرانه خود شرایط را برای برگشت این افراد فراهم آورید لازم به ذکر می باشد جهت پی بردن به حقیقت در رابطه با موضوعات فوق تحقیقات لازم را انجام دهید با تشکر از حسن توجه جنابعالی