۰
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۳

حجم‌ های مشکوک در بازار امروز 8 آذر

بررسی بازار امروز نشان می‌دهد سهم‌های بوعلی، وزمین، مفاخر و شکام حجم مشکوک خوردند.
حجم‌ های مشکوک در بازار امروز 8 آذر
به گزارش مردم سالاری آنلاین،بررسی بازار امروز سهم‌های بوعلی، وزمین، مفاخر و شکام حجم مشکوک خوردند. فیلترهای بورسی نیز نشان می‌دهند تیپیکو و مفاخر خروج پول هوشمند داشتند.
شاخص کل بورس تهران گام مهمی در جهت پایان اصلاح فرسایشی خود که از 22 آبان تا به حال در پیش گرفته است، برداشت. سهم نماگر اصلی بازار سرمایه از رشد امروز 0.42 درصد معادل 5 هزار و 854 واحد افزایش بود. رشد امروز موجب شد شاخص یادشده در ارتفاع یک میلیون و 414 هزار و 203 واحدی قرار گیرد.
بررسی معاملات امروز بازار نشان می‌دهد که سهم‌های زیر حجم مشکوکی داشتند و به طور متوسط، 10 برابر میانگین حجم ماه خود، حجم خوردند.
M نشانه میلیون است
در جریان معاملات امروز بازار، سه سهم خودرو، خساپا و خگستر بیشترین ارزش و حجم معاملات را ثبت کرده‌اند. همچنین سهم فملی نیز بیشترین ارزش بازار را در اختیار خود گرفت. شکام با افزایش 11.43 درصدی بیشترین بازدهی روز را از آن خود کرد. های‌وب نیز با افت 5.58 درصدی بدترین عملکرد را در معاملات امروز ثبت کرد.
بیشترین خالص خرید حقیقی نیز به سهم‌های آسیاتک، بوعلی و سبزوا تعلق گرفت. دشیمی، ثاخت و غدشت نیز در جریان معاملات امروز ورود پول هوشمند داشتند.
لازم به ذکر است بیشترین سرانه خرید حقیقی در سهم‌های دشیمی، ثفارس و غدشت رقم خورد. همچنین آسیا در جریان معاملات امروز بیشترین فشار تقاضا را ثبت کرد. در مقابل، بیشترین فشار عرضه نیز در نماد سغرب بود.
منبع:تجارت نیوز
کد مطلب: 182173
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *