۰
جمعه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰

بررسی آخرین وضعیت مرزهای شلمچه

استاندار خوزستان از بررسی آخرین وضعیت مرزهای شلمچه و چذابه به منظور آمادگی برای انجام امور مربوط به سفرهای اربعین خبر داد.
بررسی آخرین وضعیت مرزهای شلمچه
 استاندار خوزستان از بررسی آخرین وضعیت مرزهای شلمچه و چذابه به منظور آمادگی برای انجام امور مربوط به سفرهای اربعین خبر داد.
قاسم سلیمانی‌دشتکی در پایان دومین جلسه ستاد اربعین استان خوزستان که  امروز (۲ اردیبهشت‌ماه) برگزار شد، اظهار کرد: امروز از پایانه مرزی چذابه بازدید کامل صورت گرفت و مشکلات عمده آن شامل مشکلات بارانداز، خروجی زوار در مرز عراق و مرز ایران، مشکل پارکینگ‌ها و جدول‌بندی و خیابان‌بندی، مشکلات جاده دسترسی از پارکینگ‌ها تا پایانه، مشکل آب و نیز احداث درمانگاه بررسی شد.
به گزارش ایسنا، وی گفت: از پایانه شلمچه نیز بازدید شد؛ موضوع مدیریت کرونا و زیرساخت‌های پایانه شلمچه نیز مشکلاتی مشابه با پایانه چذابه داشت که در جلسه ستاد اربعین با حضور مسئولان مربوطه و نماینده خرمشهر به طور مفصل بررسی شدند.
استاندار خوزستان تصریح کرد: جدول زمانی برای حل مشکلات، تنظیم و در زمینه مشکل آب مقرر شد تا تیرماه این مشکل حل شود. درمانگاه نیز ظاهرا آماده است. زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای و پایانه‌ها به زودی با حضور وزیر افتتاح خواهد شد. برای تقسیم پروژه‌ها با استان‌های معین تقسیم کار شد که از نظر ارائه ماشین‌آلات و لجستیکی به ما کمک کنند.
سلیمانی‌دشتکی گفت: مقرر شد از ستاد ملی، سازمان همیاری کشور، منابع استانی ردیف اربعین در راستای حل مشکلات، خیرین، بنیادها، نهادها، آستان قدس رضوی و سایر دستگاه‌ها استفاده شود تا مشکلات زیرساختی حل شوند.
وی افزود: اگر شیوع کرونا مهار شود و وضعیت زوار تعیین و تکلیف شود، از آمادگی کامل برای انجام امور مربوط به سفرهای اربعین برخوردار هستیم.
کد مطلب: 148353
برچسب ها: شلمچه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *